Jak wybrać lodówkę idealną?

Dla wielu z nas liczy się to, w jakich warunkach przechowywana jest żywność. Bez względu na to, czy potrzebujemy lodówki, która pomieści zapasy dla całej rodziny, czy wybieramy mniejszy model do jednoosobowego studia, chcemy aby urządzenie, jak najlepiej spełniało swoje zadanie. W lodówkach Samsung znajdziemy szereg technologii odpowiedzialnych za utrzymanie optymalnej świeżości, zachowanie idealnych warunków chłodzenia, a także takie rozwiązania, które sprawiają, że wybór lodówki idealnej nie będzie stanowił problemu. Jakie rozwiązania powinna mieć lodówka idealna?

Idealnie dopasowana

Wzornictwo Kitchen Fit™ przypadnie do gustu wszystkim ceniącym sobie elastyczność w urządzaniu pomieszczeń i perfekcjonizm. Lodówki z tej serii to urządzenia do obudowy z eleganckim stalowym frontem, będące ciekawą alternatywą dla chłodziarek do pełnej zabudowy. Można je łatwo dopasować do kuchennych mebli bez ryzyka odstawania od krawędzi i nieestetycznych przerw między urządzeniem a zabudową.

Idealna świeżość

Osoby decydujące się na większy model, powinny zwrócić uwagę na dwudrzwiową lodówkę typu Side by Side z technologią Twin Cooling Plus™. Odpowiada ona za dobranie odpowiedniej temperatury i wilgotności zarówno w lodówce, jak i zamrażarce, co pozwala zachować świeżość produktów prawie przez 2 tygodnie**. W efekcie np. świeże owoce czy warzywa zachowają swój naturalny aromat i strukturę o wiele dłużej. Technologia Twin Cooling Plus™, czyli dwa niezależne obiegi powietrza, sprawia, że zapachy różnych potraw nie mieszają się. Już nie ma obawy, że ulubiony twaróg przejdzie zapachem sałatki z tuńczykiem.

Idealnie elastyczna

Dla tych, którzy od czasu do czasu robią większe zakupy i chcą mieć możliwość wyboru sposobu ich przechowywania, powstała technologia Cool Select+. Dzięki niej, użytkownicy mają pełną elastyczność korzystania z urządzenia. Jeden przycisk zamienia zamrażalnik w chłodziarkę, co świetnie sprawdzi się przed rodzinnym przyjęciem lub gdy zostanie nam sporo zapasów z poprzednich dni. Udogodnieniem jest także możliwość wyboru jednej z czterech temperatur w dolnej części lodówki, w zależności od potrzeb i rodzaju przechowywanych produktów.

Idealna pojemność

Osoby, które posiadają ograniczoną przestrzeń w kuchni, ale zależy im na przechowywaniu większych zapasów, powinny wybrać lodówki z technologią Space Max, dostępną zarówno w urządzeniach jedno, jak i dwudrzwiowych. To rozwiązanie polega na zredukowaniu grubości ścian lodówki. Wymiary zewnętrzne urządzenia pozostają zatem takie same, a w środku zyskujemy więcej miejsca do przechowywania produktów. Bez względu na wymiary pomieszczenia, możemy cieszyć się funkcjonalnym urządzeniem, które z łatwością pomieści tygodniowe zakupy dla całej rodziny. Dzięki rozwiązaniu Space Max można zyskać aż do 100 litrów*** pojemności więcej, czyli przechowywać np. 100 kartonów mleka więcej.

Idealnie interaktywna

Idealnym dopełnieniem nowoczesnego domu jest multimedialna lodówka Samsung Family Hub™ z dostępem do Internetu i ekranem dotykowym Family Board. W domu pełni rolę centrum zarządzania, umożliwiając użytkownikom prowadzenie rodzinnego kalendarza zintegrowanego ze skrzynkami mailowymi domowników, tworzenie list zakupów i dzielenia się nimi, przesyłanie zdjęcia, czy odbieranie wiadomości. Familyb Hub™ to także centrum rozrywki, na ekranie możemy obejrzeć ulubiony serial czy mecz. Wszyscy, którzy chcą żyć bardziej w stylu less waste, będą zadowoleni z faktu, że Family Hub™ posiada w swoim wnętrzu aparaty, które pozwalają w każdej chwili sprawdzić stan domowych zapasów przez aplikację SmartThings w smartfonie. Nawet będąc w sklepie możemy zajrzeć do lodówki i kupić tylko najpotrzebniejsze produkty, których w niej brakuje.

To tylko niektóre z technologii w lodówkach Samsung, które czynią życie prostszym i pozwalają lepiej dbać o świeżość ulubionych produktów. Każda z nich ułatwia użytkownikowi wybór lodówki idealnej, czyli dostosowanej do jego potrzeb i stylu życia.

*W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 8.2016 – 3.2020
**Wyniki testu świeżości przeprowadzone na sałacie lodowej wykonane przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH dla lodówek RS6*N8* (w porównaniu do modelu RSA1U*).
***100 litrów więcej niż w tradycyjnych modelach. Próby przeprowadzono dla lodówek Samsung RS68N83*/RS68N82* w porównaniu do RSA1UHMG.

 

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...