Jaka męska bielizna podoba się kobietom?

Kobieta, aby wyglądać seksy zakłada koronkową bieliznę czasem pończochy czy podwiązkę.
 A mężczyzna wkładając na siebie obcisłe, przylegające szorty wygląda po prostu niesamowicie pociągająco, a chyba większość z nich o tym nie wie. Przecież nie tylko mężczyźni są wzrokowcami.
 
Obcisła bielizna na męskich, zgrabnych, jędrnych pośladkach rozpali każdą kobietę.
 
Stringi na męskim ciele nie dla wszystkich będą pociągające, mogą raczej wywołać rozbawienie, co też może sprzyjać dobremu pożyciu w związku. Więc zarówno panie jak i panowie powinni pamiętać, że bielizna może sprawiać przyjemność wzrokową obu stroną. Mężczyźni tą cechę posiadają od zarania dziejów, kobiety natomiast wykształciły ją w sobie, lub może odkryły w sobie tę przyjemną cechę.
 
Więc apel skierowany do szanownych panów, noście z wdziękiem swoje bokserki, szorty, stringi czy slipy- bielizna męska też jest seksy.


Bielizna

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...