Księga sekretów niegrzecznych dziewczynek

No i, ma się rozumieć, mocno go do siebie przywiązać, po to, żeby odtąd nigdy nawet się nie obejrzał za obcą kobietą.
A że często taki mężczyzna ma inną dziewczynę?
Cóż, są sposoby i sposobiki… a cały sekret tkwi w odpowiednim wykorzystaniu w rodzonych męskich cech, w tym dumy, próżności i podatności na uwodzenie…

Autorką jest młodą Hinduską mieszkająca w Delhi wraz z mężem i dwoma psami, którymi – jak pisze w swojej notce biograficznej – jak dotychczas nigdy nie musiała szczuć żadnej kobiety.

Sonam Kalra
KSIĘGA SEKRETÓW NIEGRZECZNYCH DZIEWCZYNEK

tłum. Bartłomiej Zborski
Wydawnictwo Bellona
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

  Czytaj...
  (fem)rodzina seks i związki

  Największe problemy współczesnych związków

   Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

   Czytaj...
   (fem)rodzina dzieci

   Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

    W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

    Czytaj...