Księga sekretów niegrzecznych dziewczynek

No i, ma się rozumieć, mocno go do siebie przywiązać, po to, żeby odtąd nigdy nawet się nie obejrzał za obcą kobietą.
A że często taki mężczyzna ma inną dziewczynę?
Cóż, są sposoby i sposobiki… a cały sekret tkwi w odpowiednim wykorzystaniu w rodzonych męskich cech, w tym dumy, próżności i podatności na uwodzenie…

Autorką jest młodą Hinduską mieszkająca w Delhi wraz z mężem i dwoma psami, którymi – jak pisze w swojej notce biograficznej – jak dotychczas nigdy nie musiała szczuć żadnej kobiety.

Sonam Kalra
KSIĘGA SEKRETÓW NIEGRZECZNYCH DZIEWCZYNEK

tłum. Bartłomiej Zborski
Wydawnictwo Bellona
 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...