Many pierwszego zwycięzcę Dream Car Competition!

0

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ – OTO NAJLEPSZY DOWÓD!
9 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim odbyło się oficjalne wręczenie samochodu marki Porsche pierwszemu zwycięzcy w konkursie DREAM CAR COMPETITION – panu Wojciechowi. Wydarzenie było transmitowane na żywo i wszystkim dostarczyło mnóstwo emocji.

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (10)

Jury w składzie: Agnieszka Jastrzębska, Radosław Majdan i Cezary Pazura, w tajnym głosowaniu, zdecydowało, że kluczyki do nowego, luksusowego Porsche Macana, trafią prosto w ręce Pana Wojciecha! Zwycięzca wszedł na https://dreamcar-c.com/ i wysłał 1(!!!) zdjęcie, dzięki któremu zakwalifikował się do finału miesiąca i ostatecznie wygrał w głosowaniu jurorów!

ZWYCIESKIE ZDJĘCIE I EDYCJI DREAM CAR COMPETITION

Szczęśliwemu zwycięzcy samochód wręczył przedstawiciel jury – Radosław Majdan. W tej pełnej emocji chwili Panu Wojciechowi towarzyszyła bardzo wzruszona rodzina – żona oraz córka i syn. Cała rodzina została zaskoczona w domu i nie spodziewała się, że udało im się zdobyć główną nagrodę. Przykład Pana Wojciecha jest najlepszym potwierdzeniem tego, że czasem jeden kupon wystarczy, by spełnić największe marzenie! Porsche Macan ma już nowego, szczęśliwego posiadacza, ale konkurs ciągle trwa! Dajcie szansę swojemu szczęściu w drugiej, edycji – ekskluzywne samochody czekają!

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (9)

NA CZYM POLEGA KONKURS I JAK WYGRAĆ?

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (6)

Konkurs jest SUPERPROSTY – wystarczy zrobić zdjęcie i dodać je na stronie internetowej www.dreamcar-c.com. Dowolna tematyka zdjęcia, amatorskie albo profesjonalne; to nie ma żadnego znaczenia! Każde ma równe szanse, aby zwyciężyć w głosowaniu i zdobyć główną nagrodę. Tylko jedno zdjęcie dzieli Cię od spełnienia marzeń! Kolejny samochód rozdany zostanie w czerwcu. Organizatorem konkursu jest Dream Car Competition Sp. z o.o. wraz z partnerem Porsche LELLEK.

PORSCHE MACAN (1)
Więcej informacji: https://dreamcar-c.com/
Facebook: https://www.facebook.com/WygrajSwojeMarzenia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here