Many pierwszego zwycięzcę Dream Car Competition!

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ – OTO NAJLEPSZY DOWÓD!
9 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim odbyło się oficjalne wręczenie samochodu marki Porsche pierwszemu zwycięzcy w konkursie DREAM CAR COMPETITION – panu Wojciechowi. Wydarzenie było transmitowane na żywo i wszystkim dostarczyło mnóstwo emocji.

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (10)

Jury w składzie: Agnieszka Jastrzębska, Radosław Majdan i Cezary Pazura, w tajnym głosowaniu, zdecydowało, że kluczyki do nowego, luksusowego Porsche Macana, trafią prosto w ręce Pana Wojciecha! Zwycięzca wszedł na https://dreamcar-c.com/ i wysłał 1(!!!) zdjęcie, dzięki któremu zakwalifikował się do finału miesiąca i ostatecznie wygrał w głosowaniu jurorów!

ZWYCIESKIE ZDJĘCIE I EDYCJI DREAM CAR COMPETITION

Szczęśliwemu zwycięzcy samochód wręczył przedstawiciel jury – Radosław Majdan. W tej pełnej emocji chwili Panu Wojciechowi towarzyszyła bardzo wzruszona rodzina – żona oraz córka i syn. Cała rodzina została zaskoczona w domu i nie spodziewała się, że udało im się zdobyć główną nagrodę. Przykład Pana Wojciecha jest najlepszym potwierdzeniem tego, że czasem jeden kupon wystarczy, by spełnić największe marzenie! Porsche Macan ma już nowego, szczęśliwego posiadacza, ale konkurs ciągle trwa! Dajcie szansę swojemu szczęściu w drugiej, edycji – ekskluzywne samochody czekają!

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (9)

NA CZYM POLEGA KONKURS I JAK WYGRAĆ? 

DREAM CAR ROZDANIE I PORSCHE 9.06.2016 (6)

Konkurs jest SUPERPROSTY – wystarczy zrobić zdjęcie i dodać je na stronie internetowej www.dreamcar-c.com. Dowolna tematyka zdjęcia, amatorskie albo profesjonalne; to nie ma żadnego znaczenia! Każde ma równe szanse, aby zwyciężyć w głosowaniu i zdobyć główną nagrodę. Tylko jedno zdjęcie dzieli Cię od spełnienia marzeń! Kolejny samochód rozdany zostanie w czerwcu. Organizatorem konkursu jest Dream Car Competition Sp. z o.o. wraz z partnerem Porsche LELLEK.

PORSCHE MACAN (1)
Więcej informacji: https://dreamcar-c.com/
Facebook: https://www.facebook.com/WygrajSwojeMarzenia/

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...