Marka FJORDD ze swoją pierwszą nagrodą za design

FJORD, jedna z najbardziej charakterystycznych premier 2021 roku marki FJORDD, otrzymała wyróżnienie Must Have, niezależny znak jakości za najlepszy design. 

Kolekcja FJORD, składająca się z wanny i umywalki, to jedna z sześciu tegorocznych premier nowej polskiej marki łazienkowej FJORDD. Niespełna w trzy miesiące po wejściu na rynek projekt dr Marcina Jędrzaka zyskał nagrodę Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festival. Rada ekspertów konkursu doceniła kolekcję za świetne walory użytkowe oraz oryginalny kształt. FJORD to odpowiedź na trend powrotu do natury, a bezpośrednią inspiracją do powstania kolekcji były wysokie skały fiordów stromo spadające do morza. 

Modele FJORD mają organiczne formy i starannie przemyślaną ergonomię. Nieregularna w formie wanna z nagrodzonej kolekcji ma boki wyprofilowane tak, by zapewnić wygodną kąpiel dwóm osobom. To czyni z niej wymarzone wprost rozwiązanie do zaaranżowania domowego SPA. Z kolei umywalka nablatowa, powtarzająca kształt wanny, pozwala na komfortową pielęgnację bez rozpryskiwania się wody. Uwagę przyciąga również nowoczesny, jednorodny charakter obu elementów linii. Uzyskano go dzięki maskownicy odpływu, która jest wykonana z tego samego materiału co produkt. Dlatego możemy do wanny i umywalki swobodnie dobrać baterię w dowolnym kolorze i stylu.

Wszystkie modele produkowane są z AQUASTONE®. To udoskonalony przez ekspertów firmy FJORDD kamienny kompozyt, na który składa się głównie skała dolomitowa. Wykonane z niego produkty są ciepłe i niezwykle przyjemne w dotyku. Dłużej też zachowują temperaturę wody, są łatwe w czyszczeniu, a ewentualne drobne uszkodzenia można samodzielnie naprawić. 

Nagrodzoną kolekcję FJORD, podobnie jak innych wyróżnionych tytułem Must Have, będzie można już wkrótce zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej na rynku łódzkiej Manufaktury. Wystawa potrwa od 14 do 23 maja. www.fjordd.com  

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...