Marka FJORDD ze swoją pierwszą nagrodą za design

FJORD, jedna z najbardziej charakterystycznych premier 2021 roku marki FJORDD, otrzymała wyróżnienie Must Have, niezależny znak jakości za najlepszy design.

Kolekcja FJORD, składająca się z wanny i umywalki, to jedna z sześciu tegorocznych premier nowej polskiej marki łazienkowej FJORDD. Niespełna w trzy miesiące po wejściu na rynek projekt dr Marcina Jędrzaka zyskał nagrodę Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festival. Rada ekspertów konkursu doceniła kolekcję za świetne walory użytkowe oraz oryginalny kształt. FJORD to odpowiedź na trend powrotu do natury, a bezpośrednią inspiracją do powstania kolekcji były wysokie skały fiordów stromo spadające do morza.

Modele FJORD mają organiczne formy i starannie przemyślaną ergonomię. Nieregularna w formie wanna z nagrodzonej kolekcji ma boki wyprofilowane tak, by zapewnić wygodną kąpiel dwóm osobom. To czyni z niej wymarzone wprost rozwiązanie do zaaranżowania domowego SPA. Z kolei umywalka nablatowa, powtarzająca kształt wanny, pozwala na komfortową pielęgnację bez rozpryskiwania się wody. Uwagę przyciąga również nowoczesny, jednorodny charakter obu elementów linii. Uzyskano go dzięki maskownicy odpływu, która jest wykonana z tego samego materiału co produkt. Dlatego możemy do wanny i umywalki swobodnie dobrać baterię w dowolnym kolorze i stylu.

Wszystkie modele produkowane są z AQUASTONE®. To udoskonalony przez ekspertów firmy FJORDD kamienny kompozyt, na który składa się głównie skała dolomitowa. Wykonane z niego produkty są ciepłe i niezwykle przyjemne w dotyku. Dłużej też zachowują temperaturę wody, są łatwe w czyszczeniu, a ewentualne drobne uszkodzenia można samodzielnie naprawić.

Nagrodzoną kolekcję FJORD, podobnie jak innych wyróżnionych tytułem Must Have, będzie można już wkrótce zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej na rynku łódzkiej Manufaktury. Wystawa potrwa od 14 do 23 maja. www.fjordd.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

dom i ogród

Lepsza akustyka pomieszczenia i… – oto dlaczego mech chrobotek sprawdzi się na prezent

  Znalezienie idealnego podarunku to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy często mamy zbyt wiele opcji do wyboru. Może nadszedł już czas na konsumpcyjny detoks i zachwyt nad tym, co pochodzi z natury? Pochodzący ze skandynawskich lasów mech chrobotek, dostępny w sklepie www.mikroklimat.pl, to pomysł na prezent, który spodoba się zarówno artystycznej duszy, jak i osobie bardziej […]

  Czytaj...
  dom i ogród

  NIEBIESKI I JEGO ODCIENIE W ARANŻACJI WNĘTRZ

   Niebieski to kolor, który szturmem podbija świat designu i urządzania wnętrz. Kolor ten pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, a w połączeniu z materiałami takimi jak drewno potrafi zmienić nasze cztery kąty w bezpieczną przystań. Aby wnętrze stało się jeszcze bardziej przytulne, można zdecydować się na aranżację przestrzeni z wykorzystaniem kolekcji paneli laminowanych i winylowych lub […]

   Czytaj...
   dom i ogród

   Luksus w ogrodzie

    – Meble ogrodowe zasługują na miano luksusowych nie tylko ze względu na estetykę i wygodę, których są źródłem. Nie trzeba wiele wyobraźni, by uzmysłowić sobie, że przed nimi stoi dużo więcej wyzwań aniżeli przed sofą w salonie czy stołem jadalnianym – mówi architekt Karina Snuszka z pracowni MoodWorks.

    Czytaj...