Marzymy o Świętach pełnych światła – kalendarz marzeń L’OOCITANE

Otwierają się jak wrota do najsłodszych snów, a potem odsłaniają kolejne 24 drzwi. Za każdymi z nich kryje się niespodzianka od L’OCCITANE. Nasze Adwentowe Kalendarze są pełne radości i piękna! Nie można oprzeć się magii Świąt!

GWIEZDNY DESIGN

Żółty, niebieski i czerwony połączone ze złotem i konstelacjami gwiazd zaprojektowanymi przez CASTELBAJAC Paris. Oszałamiający design nie z tego świata! Miłość do Prowansji, ludzi, słońca i prowansalskiego stylu życia są reprezentowane przez rysunki jodły, kiełkującej rośliny, wiejskiego domku i dłoni. Zamiłowanie do zabawy i fantazji zostaje uchwycone w rysunkach gwiazd, oczu, ptaka i korony.

24 DRZWI DO INNEGO ŚWIATA, PEŁNEGO ŚWIATŁA, MAGII I PIĘKNA!

ODKRYJ PIĘKNE NIESPODZIANKI

Pełne radości i fantazji projekty CASTELBAJAC Paris łączą się z doskonałymi produktami marki L’OCCITANE w wyjątkowej ofercie świątecznej!

W Kalendarzu Adwentowym znajdziesz wspaniałe MIGDAŁOWE mydełko, krem do rąk z MASŁEM SHEA, żel pod prysznic o zapachu KWIATU WIŚNI i mnóstwo innych pachnących upominków…

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie, każdego dnia czeka na ciebie inny kosmetyk.

MARZYMY O ŚWIĘTACH PEŁNYCH ŚWIATŁA!

ODKRYJ GWIEZDNY CZAR NASZEGO ADWENTOWEGO KALENDARZA PREMIUM L’OCCITANE i CASTELBAJAC Paris życzą Ci pełnego niespodzianek Bożego Narodzenia. Nasz Kalendarz Adwentowy w wersji Premium jest przepełniony kolorami, gwiezdnymi konstelacjami i wspaniałymi kosmetykami, po to, aby umilić Ci każdy dzień w oczekiwaniu na Gwiazdkę!

GWIEZDNY DESIGN

Żółty, niebieski i czerwony połączone ze złotem i konstelacjami gwiazd zaprojektowanymi przez CASTELBAJAC Paris.

Oszałamiający design nie z tego świata!

FANTASTYCZNY INTRYGUJĄCY IMPONUJĄCY!

Kalendarz Adwentowy Premium jest jak gwiezdna łamigłówka. Trzymaj go w dłoniach, przekręć, obróć, otwórz i odszukaj 24 skarby ukryte w 24 szufladkach.

24 DRZWI DO INNEGO ŚWIATA, PEŁNEGO ŚWIATŁA, MAGII I PIĘKNA!

ODKRYJ PIĘKNE NIESPODZIANKI

Pełne zabawy i fantazji projekty CASTELBAJAC Paris łączą się z unikalną wiedzą i doskonałymi produktami marki L’OCCITANE w wyjątkowej ofercie świątecznej! Kalendarz Adwentowy Premium rozbudza ciekawość, a jego skarby rozpieszczają Twoje zmysły! W oczekiwaniu na Boże Narodzenie, każdego dnia czeka na ciebie inny kosmetyk.

Kalendarz Adwentowy Classic 229 zł

Kalendarz Adwentowy Premium 429 zł

Szukaj nas na: loccitane.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

kosmetyki

Naturalny krem do rąk w walce z suchą skórą

Suche ręce mogą być koszmarem. Pękają, łuszczą się i swędzą, utrudniając robienie rzeczy, które uwielbiasz robić. Gdy masz suche dłonie, może to mieć wpływ na wszystko – od ogólnego samopoczucia po zdolność do pracy i zabawy. Co gorsza, sucha skóra na dłoniach nie tylko źle wygląda – może sprawić, że będziesz się źle czuć! Dlatego […]

Czytaj...
kosmetyki

Jak znaleźć dobrą farbę do rodzaju naszych włosów i dlaczego warto korzystać z najlepszych farb do włosów?

W sklepach i drogeriach znajdziemy wiele typów farb do koloryzacji włosów. Jednakże wybór tej jedynej najlepszej często nie jest najłatwiejszy. Niezależnie od tego czy kupujemy farbę do włosów w sklepie stacjonarnym czy w drogerii internetowej, należy uważnie przyjrzeć się danemu produktowi. Dobrze jest dobierać farbę do włosów do naszego typu urody oraz do rodzaju włosów. […]

Czytaj...
Samoopalacz – czy warto go stosować?
kosmetyki

Samoopalacz – czy warto go stosować?

Moda na pięknie opalone ciało, zwłaszcza w samym środku sezonu wakacyjnego, nie mija od lat, a efektowna opalenizna jest marzeniem kolejnych pokoleń kobiet. Dziś jednak, w dobie powszechnej świadomości szkodliwego wpływu promieniowania UV na skórę, rezygnujemy z wielogodzinnych kąpieli słonecznych, zamiast niegdysiejszej opalenizny „na skwarkę” preferując delikatniejszy, ale znacznie zdrowszy efekt. Oparzenia słoneczne, przedwcześnie postarzała […]

Czytaj...