Masaż

 
Masaż dzielimy na:
 
Masaż relaksacyjny
Masaż łagodny w formie, głęboko oddziaływujący na zmiany w tkankach spowodowane stresem. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym. Ma na celu zrelaksować masowanego .
     
Masaż aromaterapeutyczny
Wykonywany z zastosowaniem olejków eterycznych. Skóra bardzo łatwo wchłania olejki, a podczas masowania przenikają one do układu krążenia, w krótkim czasie wywołując reakcję miejscową i ogólną.
 
Masaż klasyczny
Poprzez odpowiednie chwyty ma szerokie zastosowanie i wpływ na wiele schorzeń. Można łączyć go z bańką, moksą, akupresurą, miodem…
Łagodzi ból, poprawia stan masowanego.
 
Masaż energetyczny
Ma na celu wyrównanie bioenergii i likwidacje blokad energetycznych. Działa również relaksacyjnie .
 
Drenaż limfatyczny
Stosujemy w zaburzeniach przepływu krwi żylnej i limfy. Likwiduje obrzęki.
 
Autorka Danuta Stępniak jest dyplomowanym masażystą z wieloletnią praktyką. Swoją wiedzę zdobyła na kursach: masażu w Biostudio i u Wielkiego Mistrza Bioenergii- Kręgarza Ryszarda Friedensberga, Terapii Punktów Życia w Instytucie Wiedzy Waleologicznej i niekonwencjonalnych metod leczenia. Do swoich klientów dociera by pomóc w przezwyciężaniu problemów zdrowotnych lub pokazać właściwy sposób relaksacji poprzez masaż. Założyła „Pasję Zdrowie” www.pasjazdrowie.com gdyż jej praca jest jej ogromną pasją.
Kontakt: 698 647 438 (Poznań i okolice), e-mail: dankastep@yahoo.pl
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

  Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Jak zabrać się za realizację postanowień noworocznych związanych z odchudzaniem?

   Często nie zdajemy sobie sprawy, że problem nie polega na tym, że nie potrafimy dotrzymać postanowień noworocznych. Wyznaczając cele, upewnij się, że rzeczywiście są konkretne, osiągalne, mierzalne, osadzone w czasie i realistyczne. W przeciwnym razie narażasz się na spadek motywacji i bolesną porażkę. Sprawdź, jak wdrożyć i utrzymać postanowienia związane z odchudzaniem!

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   JAK PRAWIDŁOWO MYĆ RĘCE?

    Badania wskazują, że ponad 90 proc. Polaków myje ręce źle: za rzadko, niedokładnie, za krótko (przeważnie około 5 sekund), bez użycia właściwych środków higienicznych. Tymczasem wystarczy 30 sekund i odrobina skrupulatności, żeby pozbyć się z dłoni bakterii i drobnoustrojów. Tak, to nie mit! 30 sekund może wpłynąć na Twoje zdrowie! Warto wyrobić sobie ten nawyk […]

    Czytaj...