Mikołajek i inne chłopaki…

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Kalendarz Mikołajka 2012 (ścienny)

Tłum. Barbara Grzegorzewska
 
Zupełnie nowy, piękny i praktyczny kalendarz z dwunastoma dużymi planszami z ilustracjami Sempégo i cytatami z książek o Mikołajku – na każdy miesiąc roku. Niezbędny w pokoju każdego fana Mikołajka, i tego małego, i tego zupełnie dużego.
 

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Mikołajek. Kalendarz 2012 (książkowy)

Tłum. Barbara Grzegorzewska
 
Cała paczka Mikołajka w jednym miejscu i to jeszcze w kolorze! Wyjątkowy kalendarz z opowiadaniami na każdą porę roku, pełen rysunków Sempégo i prześmiesznych tekstów Goscinny’ego. Znajdziecie tu także mnóstwo praktycznych informacji, miejsce na notatki i zupełnie wyjątkową listę imienin.
 
Mikołajkowy kalendarz to kolorowa, pięknie wydana i wysmakowana książka dla wszystkich fanów Mikołajka, a także dla poszukiwaczy oryginalnych kalendarzy
 

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Przepisy Mikołajka

Tłum. Barbara Grzegorzewska & Magdalena Talar

Mikołajek i jego kumple lubią dobrze zjeść – i to wcale nie tylko Alcest! Lody waniliowo-pistacjowo-truskawkowo-malinowe, tort czekoladowy, kurczak z kartofelkami i oczywiście ciastka – bez pysznego jedzenia byłoby strasznie niefajnie! Teraz, dzięki Przepisom Mikołajka, wszyscy jego fani mogą nie tylko smacznie zjeść, ale i przygotować samodzielnie różne pyszne potrawy – książka zawiera aż pięćdziesiąt propozycji dań, które dzieci mogą przygotować razem z rodzicami. A przy okazji pośmiać się z rysunków i cytatów z książek.
 
Rodzinne gotowanie jest coraz modniejsze, a gotowanie z Mikołajkiem – to gwarancja pysznej zabawy!
 

Jean-Philippe Arrou-Vignod
Jaśki

Nowi kumple Mikołajka!
 
Kiedy w rodzinie ma się sześciu chłopaków, nie da się nudzić nawet przez sekundę. Zwłaszcza z Janem-A, który zawsze chce być szefem, z klubem tajnych agentów Jana-B, Janem-C, który nigdy nic nie rozumie, z Janem-D zwanym Demolką, złotymi rybkami Jana-E, i Janem-F, który nie przestaje płakać… Nie mówiąc już o przeprowadzce, bijatykach z bandą Castorsów i kuzynami Fougasse’ami o odstających uszach… Na całe szczęście tata to złota rączka, a mama jest bardzo zorganizowana!
 
Książka Arrou-Vignoda to świetna zabawa dla całej rodziny. Perypetie Jaśków na pewno rozbawią wszystkich fanów Mikołajka.
Ponad 300 000 egzemplarzy opowiadań sprzedanych we Francji.
 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...