Mikołajek i inne chłopaki…

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Kalendarz Mikołajka 2012 (ścienny)

Tłum. Barbara Grzegorzewska
 
Zupełnie nowy, piękny i praktyczny kalendarz z dwunastoma dużymi planszami z ilustracjami Sempégo i cytatami z książek o Mikołajku – na każdy miesiąc roku. Niezbędny w pokoju każdego fana Mikołajka, i tego małego, i tego zupełnie dużego.
 

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Mikołajek. Kalendarz 2012 (książkowy)

Tłum. Barbara Grzegorzewska
 
Cała paczka Mikołajka w jednym miejscu i to jeszcze w kolorze! Wyjątkowy kalendarz z opowiadaniami na każdą porę roku, pełen rysunków Sempégo i prześmiesznych tekstów Goscinny’ego. Znajdziecie tu także mnóstwo praktycznych informacji, miejsce na notatki i zupełnie wyjątkową listę imienin.
 
Mikołajkowy kalendarz to kolorowa, pięknie wydana i wysmakowana książka dla wszystkich fanów Mikołajka, a także dla poszukiwaczy oryginalnych kalendarzy
 

René Goscinny & Jean-Jacques Sempé
Przepisy Mikołajka

Tłum. Barbara Grzegorzewska & Magdalena Talar

Mikołajek i jego kumple lubią dobrze zjeść – i to wcale nie tylko Alcest! Lody waniliowo-pistacjowo-truskawkowo-malinowe, tort czekoladowy, kurczak z kartofelkami i oczywiście ciastka – bez pysznego jedzenia byłoby strasznie niefajnie! Teraz, dzięki Przepisom Mikołajka, wszyscy jego fani mogą nie tylko smacznie zjeść, ale i przygotować samodzielnie różne pyszne potrawy – książka zawiera aż pięćdziesiąt propozycji dań, które dzieci mogą przygotować razem z rodzicami. A przy okazji pośmiać się z rysunków i cytatów z książek.
 
Rodzinne gotowanie jest coraz modniejsze, a gotowanie z Mikołajkiem – to gwarancja pysznej zabawy!
 

Jean-Philippe Arrou-Vignod
Jaśki

Nowi kumple Mikołajka!
 
Kiedy w rodzinie ma się sześciu chłopaków, nie da się nudzić nawet przez sekundę. Zwłaszcza z Janem-A, który zawsze chce być szefem, z klubem tajnych agentów Jana-B, Janem-C, który nigdy nic nie rozumie, z Janem-D zwanym Demolką, złotymi rybkami Jana-E, i Janem-F, który nie przestaje płakać… Nie mówiąc już o przeprowadzce, bijatykach z bandą Castorsów i kuzynami Fougasse’ami o odstających uszach… Na całe szczęście tata to złota rączka, a mama jest bardzo zorganizowana!
 
Książka Arrou-Vignoda to świetna zabawa dla całej rodziny. Perypetie Jaśków na pewno rozbawią wszystkich fanów Mikołajka.
Ponad 300 000 egzemplarzy opowiadań sprzedanych we Francji.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

  Czytaj...
  (fem)rodzina seks i związki

  Największe problemy współczesnych związków

   Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

   Czytaj...
   dzieci

   Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

    Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

    Czytaj...