Modna garderoba w wydaniu Raumplus

Wnętrza, w których panuje chłodny minimalizm, stały się passé. Trendy kołem się toczą, co oznacza, że do czterech kątów wracają wzorzyste desenie, kolory i szeroko pojmowana dekoracyjność. Koniec z powściągliwością. 

Nowy wnętrzarski nurt zmusił wyznawców popularnych stylów do zmian w swoich estetycznych manifestach. Nie oparł mu się nawet styl skandynawski – nie chcąc ogłaszać kapitulacji, zaanektował dekoracyjność na własne potrzeby. Szybko na zmiany zareagowały również marki wnętrzarskie, wśród nich Raumplus – producent szaf i zabudów garderobianych. Skoro do wnętrz zawitało złoto, miedź, kamienie naturalne i inne szlachetne materiały, to szafy też muszą nadążać za tym wiodącym nurtem. Kiedy panuje moda na elegancję, one nie mogą odstawać. 

Dlatego Raumplus do swojej oferty wprowadził dwa nowe materiały jako wykończenie frontów szaf: spieki ceramiczne oraz skórę. Zaskakujące? Nie, jeśli zna się potrzeby współczesnych mieszkańców dużych miast, którzy oczekują mebli eleganckich i luksusowych. Piękne spieki imitujące kamień i szlachetna, delikatna w dotyku skóra sprawiają, że szafa staje się nie tylko wyrafinowanym meblem, lecz także istotnym elementem wystroju wnętrza. 

Wrażenie luksusu potęgują duże formaty – spieki ceramiczne, które mogą być stosowane jako wypełnienia zarówno drzwi przesuwanych, jak i rozwieranych frontów RPS, umożliwiają uzyskanie skrzydła przesuwnego o wymiarze nawet 300×100 cm. Żadnych łączeń i sztukowania – piękna jednolita tafla, która wygląda jak kamień. Także drzwi pokryte skórą mogą osiągać imponujące rozmiary 300×120 cm. Rozmiar w tym przypadku ma znaczenie – zapewnia wysokiej jakości wrażenie estetyczne i daje świadectwo możliwościom technologicznym firmy, która nie waha się sięgać po nietypowe rozwiązania. 

www.instagram.com/raumplus_polska_official/ 

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
dom i ogród

Jak zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania w małej łazience?

W niewielkiej łazience bardzo trudno jest zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Nawet kiedy wybierzesz kompaktową kabinę prysznicową zamiast wanny i pralkę o małej głębokości, może się okazać, że zabraknie Ci miejsca na umieszczenie dostatecznej liczby szafek łazienkowych. Jak poradzić sobie z tym problemem i znaleźć niezbędną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, chemii i kosmetyków?

Czytaj...