Myśleć Jak Milionerzy

1

Wprost uplasował go na 7 miejscu w rankingu na najlepiej zarabiającą młodą gwiazdę. Posiada jedną z większych firm w Polsce zajmujących się handlem internetowym, dwie drukarnie, prywatną szkołę, a 2 lata temu otworzył także fundację i w wolnych chwilach zajmuje się promowaniem przedsiębiorczości (www.kcbe.pl) wśród młodzieży. Napisał dwie książki „Efekt Motyla” oraz „Myśleć Jak Milionerzy”, które okazały się bestselerami i rozeszły się w nakładzie ponad 35 tys. egzemplarzy.

    W tym roku po raz czwarty rusza coroczna seria wakacyjnych spotkań Myśleć Jak Milionerzy (www.myslecjakmilionerzy.pl). Konferencje są organizowane jako podsumowanie działalności Fundacji Kamila Cebulskiego, która na co dzień zajmuje się promocją przedsiębiorczości organizując tzw. Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości dla maturzystów, w Liceach w całej Polsce. Polega to na zapraszaniu doświadczonych przedsiębiorców, którzy zamieniają się na kilka godzin w nauczycieli i opowiadają o przedsiębiorczości w praktyce. W tym roku szkolnym Fundacja przeprowadziła 1642 zajęcia, docierając do 57 tys. (12% wszystkich maturzystów!) uczniów w całej Polsce – www.alp.kcbe.pl.

    „Akurat tak się złożyło, że moja przygoda z biznesem rozpoczęła się kiedy byłem w szkole średniej i udało mi się w tamtym okresie rozkręcić kilka dobrych biznesów w internecie. Zapraszany na różne odczyty oraz konferencje jako przedsiębiorca trochę śmiesznie wyglądałem wśród dorosłych kolegów. To właśnie wtedy prasa nazwała mnie najmłodszym milionerem w Polsce i chyba wszystko się wtedy zaczęło. Jako, że nadal byłem nastolatkiem, stałem się trochę „maskotką”. Licea i inne organizacje zaczęły mnie zapraszać abym opowiadał młodzieży o biznesie i zachęcał do przedsiębiorczości. Spodobało mi się to, założyłem więc fundację, której głównym działaniem jest łącznie doświadczonych przedsiębiorców którzy przekazują swoje doświadczenie ambitnej młodzieży. Bezpośrednie dotarcie do 12% maturzystów z zajęciami to przeogromna skala. Nawet Jurek Owsiak w swoim programie pierwszej pomocy nie osiągnął takiej skali. Nie udałoby się to nam bez zaangażowania w naszą ideę setek przedsiębiorców oraz tysięcy wolontariuszy, którzy to wszystko zorganizowali. Bardzo boli mnie to, że nie jestem w stanie osobiście im podziękować za tę pracę. Organizujemy więc w wakacje cykl konferencji Myśleć Jak Milionerzy w całej Polsce, dzięki któremu wszyscy zainteresowani mogą posłuchać wykładów doświadczonych przedsiębiorców, a nasi wolontariusze, niezwykle ambitni i przedsiębiorczy ludzie mają okazję poznać się wzajemnie” Kamil Cebulski, prezes fundacji.

    Podczas 16 spotkań w każdym województwie, które odbywać się będą od czerwca do września tego roku, będzie można wysłuchać szeregu prezentacji na tematy około biznesowe – realizacja celów, osiąganie sukcesów, zarządzanie finansami. Najciekawsze będą jednak prezentacje biograficzne, podczas których faktyczni milionerzy i ludzie wielkiego sukcesu  (zaproszonych ponad 40 prelegentów!) – przedsiębiorcy, sportowcy i inni wspaniali ludzie –   opowiedzą o tym, jak wyglądały poszczególne etapy na ich ścieżce do sukcesu.

    Ludzie sukcesu, przysłowiowi milionerzy, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami i wskażą drogę do sukcesu. Ludzie Ci nigdy nie występowali publicznie, nie mają nawyków zawodowych trenerów, co sprawia, że przekazywana przez nich wiedza jest najcenniejsza. Na konferencji gościć będziemy np. Jana M. Fijora, polskiego multimilionera z ameryki, Edwarda Leya którego firma sprzedaje ekskluzywne produkty chyba dla wszystkich królów i książąt na całym świecie, Czesława Karczmara właściciela ziemskiego, który w ciągu 20 lat od zera zbudował imperium ziemskie posiadające ponad 3,5 tys. hektarów i wielu wielu innych. Będzie można także posłuchać Kamila Cebulskiego, który także podzieli się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat biznesu.

    Spotkania są skierowane do młodych ludzi, uczniów, studentów oraz do każdego, kto zamierza w przyszłości otworzyć swoją działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji www.myslecjakmilionerzy.pl 
   

Podobne Artykuły

Poprzedni artykułSummer Music Hits
Następny artykułKonkurs
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here