Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy.

 
Od kilku lat smaki i zapachy rozmaitych kuchni narodowych docierają do polskich domów
z coraz większą intensywnością. Firma Lidl, będąc w całej Europie, ma dostęp do najlepszych, najsmaczniejszych, najbardziej znanych produktów w danym kraju i przywozi je do Polski, by klienci mogli cieszyć się ich wyśmienitym smakiem i aromatem. Włoska oliwa z pierwszego tłoczenia, wyśmienity francuski camembert, oliwki dojrzewające w słońcu Hiszpanii czy też czekolada, której smak przywodzi na myśl widok bawarskich Alp – to produkty, które stają się kolejnymi ważnymi wizytówkami kraju swego pochodzenia. Dlatego w ramach kampanii „Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy.” z całego europejskiego koszyka obfitości wybraliśmy te produkty, które podbiły serca Europejczyków.
Buon appetito!… Bon appétit!… Qué aproveche!… Guten Appetit!…
Jednym słowem – smacznego!
 
HISZPAŃSKIE SŁOŃCE
Najdorodniejsze oliwki, pomarańcze, papryka dojrzewają w słonecznej Hiszpanii i to dlatego dostarczamy je bezpośrednio stamtąd do polskich sklepów Lidl.
Oliwki Masline Baresa z pastą paprykową to produkt, który polscy klienci chętnie dodają do makaronu lub też traktują jako przekąskę. Mimo że możliwości podania jest zdecydowanie więcej, jedno dla wszystkich pozostaje wspólne – doskonały smak oraz wysoka jakość Baresy.
 
WŁOSKI AROMAT
Wprost od naszych włoskich dostawców sprowadzamy oliwę, by nasi klienci mieli jej śródziemnomorski smak i aromat na wyciągnięcie ręki.
Oliwa Primadonna jest produktem z pierwszego tłoczenia. To doskonałe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 3 i omega 6), reguluje przemianę materii i stanowi składnik każdej zdrowej diety. Primadonna nie tylko nadaje potrawom niepowtarzalny aromat, ale i pięknie pachnie.
 
FRANCUSKA SUBTELNOŚĆ

Francja słynie z niezwykle wyszukanych gustów, dlatego też stamtąd sprowadzamy najlepsze sery i wyborne wina, które cieszą podniebienia polskich konsumentów. Oryginalny, francuski Le Ch?ne d’argent Camembert przygotowany według tradycyjnej receptury zachwyci wyjątkowo aksamitną konsystencją i wybornym, delikatnym smakiem. Chętnie używany jest zarówno do kanapek, jak i dań obiadowych oraz przekąsek. Można go również zapanierować i upiec, podając z żurawiną.
 
BAWARSKA SŁODYCZ
Wyśmienite słodycze, pełne aromatów i delikatnego smaku sprowadzamy od naszych zachodnich sąsiadów, by każdy z nas mógł je znaleźć w swoim Lidlu.
Pełnomleczna czekolada Fin Carré również z orzechami laskowymi, bakaliami, ale także deserowa to sprawdzony, wyśmienity smak. Wielu uważają ją za swoją ulubioną. Przepis na konsumpcję jest tu wyjątkowo prosty: kostkę czekolady włożyć do ust i cieszyć się jej delikatnym smakiem.
 
POLSKIE PYSZNOŚCI
Tradycyjny polski smak wyrobów mięsnych i mlecznych cieszy każdego dnia klientów sklepów Lidl zarówno w Polsce, jak również w Europie, a ich doskonałą jakość potwierdzają liczne nagrody przyznane w prestiżowych konkursach branżowych. Pikok Przysmaki Kresowe to cienko pokrojone plasterki trzech wybornych wędlin: kiełbasy chorizo, kiełbasy kresowej
i kiełbasy kresowej z zielonym pieprzem, dostępne w jednym opakowaniu 150g. To jednocześnie produkt, który zdobył tytuł „Przebój Wędliniarski Roku 2011” podczas XVII Forum Rzeźnictwa i Wędliniarstwa Polagra 2011. To kolejne, po statuetce Godła Teraz Polska, prestiżowe wyróżnienie dla marki Pikok w tym roku. Nie trzeba dodawać, że o werdykcie jury zdecydowało tutaj to, co najważniejsze: niepowtarzalny smak i najwyższa jakość.
 

podobne wpisy

Jamie Oliver 5 Składników po śródziemnomorsku
odżywianie

Nowa książka kucharska Jamiego Olivera „5 składników po śródziemnomorsku”

Nowa książka kucharska Jamiego Olivera „5 składników po śródziemnomorsku” trafi na półki polskich księgarni już 11 października! Po bestsellerowych „5 składnikach”, które sprzedały się na całym świecie w liczbie 3,3 miliona egzemplarzy, Jamie Oliver powraca, by celebrować śródziemnomorskie smaki z wykorzystaniem sprawdzonej pięcioskładnikowej formuły. „5 składników po śródziemnomorsku” przeniesie cię w słoneczny klimat Grecji, Francji, […]

Czytaj...
(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...