Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy.

 
Od kilku lat smaki i zapachy rozmaitych kuchni narodowych docierają do polskich domów
z coraz większą intensywnością. Firma Lidl, będąc w całej Europie, ma dostęp do najlepszych, najsmaczniejszych, najbardziej znanych produktów w danym kraju i przywozi je do Polski, by klienci mogli cieszyć się ich wyśmienitym smakiem i aromatem. Włoska oliwa z pierwszego tłoczenia, wyśmienity francuski camembert, oliwki dojrzewające w słońcu Hiszpanii czy też czekolada, której smak przywodzi na myśl widok bawarskich Alp – to produkty, które stają się kolejnymi ważnymi wizytówkami kraju swego pochodzenia. Dlatego w ramach kampanii „Najlepsze z Polski. Najlepsze z Europy.” z całego europejskiego koszyka obfitości wybraliśmy te produkty, które podbiły serca Europejczyków.
Buon appetito!… Bon appétit!… Qué aproveche!… Guten Appetit!…
Jednym słowem – smacznego!
 
HISZPAŃSKIE SŁOŃCE
Najdorodniejsze oliwki, pomarańcze, papryka dojrzewają w słonecznej Hiszpanii i to dlatego dostarczamy je bezpośrednio stamtąd do polskich sklepów Lidl.
Oliwki Masline Baresa z pastą paprykową to produkt, który polscy klienci chętnie dodają do makaronu lub też traktują jako przekąskę. Mimo że możliwości podania jest zdecydowanie więcej, jedno dla wszystkich pozostaje wspólne – doskonały smak oraz wysoka jakość Baresy.
 
WŁOSKI AROMAT
Wprost od naszych włoskich dostawców sprowadzamy oliwę, by nasi klienci mieli jej śródziemnomorski smak i aromat na wyciągnięcie ręki.
Oliwa Primadonna jest produktem z pierwszego tłoczenia. To doskonałe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 3 i omega 6), reguluje przemianę materii i stanowi składnik każdej zdrowej diety. Primadonna nie tylko nadaje potrawom niepowtarzalny aromat, ale i pięknie pachnie.
 
FRANCUSKA SUBTELNOŚĆ

Francja słynie z niezwykle wyszukanych gustów, dlatego też stamtąd sprowadzamy najlepsze sery i wyborne wina, które cieszą podniebienia polskich konsumentów. Oryginalny, francuski Le Ch?ne d’argent Camembert przygotowany według tradycyjnej receptury zachwyci wyjątkowo aksamitną konsystencją i wybornym, delikatnym smakiem. Chętnie używany jest zarówno do kanapek, jak i dań obiadowych oraz przekąsek. Można go również zapanierować i upiec, podając z żurawiną.
 
BAWARSKA SŁODYCZ
Wyśmienite słodycze, pełne aromatów i delikatnego smaku sprowadzamy od naszych zachodnich sąsiadów, by każdy z nas mógł je znaleźć w swoim Lidlu.
Pełnomleczna czekolada Fin Carré również z orzechami laskowymi, bakaliami, ale także deserowa to sprawdzony, wyśmienity smak. Wielu uważają ją za swoją ulubioną. Przepis na konsumpcję jest tu wyjątkowo prosty: kostkę czekolady włożyć do ust i cieszyć się jej delikatnym smakiem.
 
POLSKIE PYSZNOŚCI
Tradycyjny polski smak wyrobów mięsnych i mlecznych cieszy każdego dnia klientów sklepów Lidl zarówno w Polsce, jak również w Europie, a ich doskonałą jakość potwierdzają liczne nagrody przyznane w prestiżowych konkursach branżowych. Pikok Przysmaki Kresowe to cienko pokrojone plasterki trzech wybornych wędlin: kiełbasy chorizo, kiełbasy kresowej
i kiełbasy kresowej z zielonym pieprzem, dostępne w jednym opakowaniu 150g. To jednocześnie produkt, który zdobył tytuł „Przebój Wędliniarski Roku 2011” podczas XVII Forum Rzeźnictwa i Wędliniarstwa Polagra 2011. To kolejne, po statuetce Godła Teraz Polska, prestiżowe wyróżnienie dla marki Pikok w tym roku. Nie trzeba dodawać, że o werdykcie jury zdecydowało tutaj to, co najważniejsze: niepowtarzalny smak i najwyższa jakość.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

  DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług. To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Tarczyca i jod

   Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

    Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

    Czytaj...