Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Stres w pracy, egzaminy, a nawet przesilenie wiosenne, które dotyka praktycznie wszystkich. To momenty, w których potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii. Pogorszenie pamięci, koncentracji, niemożliwość skupienia się na wykonywanych czynnościach może skutecznie obniżyć naszą jakość życia. Jak sobie z tym radzić?

– Rośnie liczba pacjentów, którzy zgłaszają się do lekarzy w związku z problemami z koncentracją. Często wpływ na pogorszenie sprawności mózgu ma nieprawidłowy tryb życia, ale może to też być objaw innych, poważnych schorzeń. Dlatego warto w pierwszej kolejności zgłosić się do lekarza i wykonać niezbędne badania – mówi dr n. med. Paweł Rajewski, prof. WSNoZ, MBA, Członek Rady Naukowej Herbalife – Aby wspierać funkcje poznawcze należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. W procesie wspomagania pracy mózgu pomóc może również odpowiednia suplementacja. Pamiętajmy jednak, aby wybierać jedynie sprawdzone preparaty, o właściwościach potwierdzonych badaniami klinicznymi. –

Nowością na rynku w tym zakresie jest suplement diety wspierający pracę mózgu od Herbalife – Active Mind Complex. Produkt zawiera opracowaną przez ekspertów formułę z Neumentix™, składnikiem o naukowo potwierdzonym działaniu, pozyskiwanym z mięty zielonej. Poprawia on koncentrację, czas reakcji i pamięć roboczą. Zawiera także kompleks starannie wybranych witamin, w tym C, B6, B12 i kwas foliowy, by pomóc w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, oraz kwas pantotenowy wspomagający utrzymanie sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

  Współczesny styl życia w ciągłym pośpiechu stawia nam coraz większe wymagania, nie tylko pod względem fizycznym, ale także psychicznym, co może wpływać między innymi na naszą produktywność – mówi Konrad Szałkiewicz z Herbalife – Różne czynniki, między innymi brak snu i ruchu, stres, zła dieta i wiek wpływają na zdolność mózgu do prawidłowego funkcjonowania, dlatego przyjmowanie suplementu takiego jak Active Mind Complex może zapewnić dodatkowe wsparcie. Co ważne, konsument oprócz sprawdzonego preparatu otrzymuje wsparcie Niezależnego Dystrybutora, który dopasowuje produkty do indywidualnych potrzeb. –

Active Mind Complex jest idealny dla każdego, kto chce poprawić swoją zdolność skupienia się i koncentracji. To produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan. Należy przyjmować dwie kapsułki dziennie wraz z posiłkiem w ramach zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego, aktywnego stylu życia. Produkty Herbalife można zamawiać u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife. 

Więcej informacji znajdziesz na www.herbalife.pl

podobne wpisy

(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...
(fem)zdrowie

Tarczyca i jod

Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

Czytaj...