Nowe kanały HD wkrótce w Polsce

Obecnie SPI International w Polsce nadaje jeden kanał w wysokiej rozdzielczości – FilmBox HD. Jednak w przyszłym roku oferta ma powiększyć się o kolejne pozycje. Z informacji Presserwisu wynika, że nadawca do Polski planuje wprowadzenie trzech nowych kanałów – ActionBox HD, FashionBox HD oraz FightBox HD.

Wiele wskazuje na to, że pierwsza z zapowiadanych nowości – filmowy kanał z kinem akcji ActionBox HD może zadebiutować już na początku 2010 roku. Kanał FashionBox HD ma być skierowany do kobiet, z kolei FightBox HD będzie pokazywał sporty walki.

Przypomnijmy, że już w listopadzie 2008 roku pojawiły się pierwsze informacje, iż na mocy koncesji czeskiego odpowiednika KRRiT spółka SPI International planuje uruchomić (także w Polsce) trzy kanały telewizyjne: ActionBox (kino akcji), LadyBox (dla kobiet) oraz erotyczny kanał Erox.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

ciekawostki

Obóz tylko dla prawdziwych otaku!

Uwielbiasz kulturę Japonii, a cały swój wolny czas spędzasz na czytaniu mangi i oglądaniu anime? Wygląda na to, że właśnie znalazłeś idealny letni obóz dla siebie! Obozy anime to prawdziwa gratka dla miłośników animacji z dalekiego wschodu! Dowiedz się więcej o obozach, które będziesz pamiętać do końca życia! Lato z anime Obozy anime to świetny […]

Czytaj...
(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...