Nowe odcinki znanych seriali w Hallmark Channel

Od 2 listopada 2009 roku Hallmark Channel będzie emitował czwartą serię serialu kryminalnego "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". W barwnej scenerii Las Vegas zespół ekspertów medycyny sądowej rozwiązuje skomplikowane kryminalne zagadki. Enigmatyczny Gil Grissom (William Petersen) i była tancerka egotyczna Catherine Willows (Marg Helgenberger) stawiają przed sądem nawet najsprytniejszych przestępców. Podczas wspólnego śledztwa w sprawie morderstwa małżeństwa Grissom i kapitan Jim Brass (Paul Guilfoyle) wykażą się zupełnie innym stylem działania, który będzie przyczyną sporu. Emisja: Poniedziałek – czwartek, od 2 listopada, godzina 20:00.

W listopadzie na widzów Hallmark Channel czeka także szósta seria serialu Czarodziejki. Po odejściu Leo (Brian Krause), Piper (Holly Marie Combs) samotnie wychowuje małego Wyatta. Piper nie wie, że Leo został wysłany przez demona Chrisa (Drew Fuller) na odległą wyspę do krainy Valhalla, gdzie walczy o przetrwanie z armią Walkirii. Tymczasem transatlantycki romans Phoebe (Alyssa Milano) z Jasonem (Eric Dane) przyjmuje nieco niefortunny obrót. Phoebe, początkowo zadowolona z powrotu Jasona do San Francisco, odkrywa, że dysponuje nową, silną mocą – empatią. Ta z kolei może zniszczyć ich stabilny i trwały związek. Paige (Rose McGowan) postanawia wrócić z powrotem do normalnej pracy. Tymczasowe zajęcia, które dostaje z agencji zatrudnienia, są tak dziwne, że dziewczyna zaczyna się przekonywać, że najlepiej czuje się w zawodzie czarodziejki. Emisja: Podwójne odcinki, piątek i sobota, od 6 listopada, godzina 17:00.

Listopadaowe premiery filmowe: "Urwany film" (5 listopada, godzina 21), "Szminka" (12 listopada, godzina 21), "Moment przełomu" (19 listopada, godzina 21), "Do siedmiu razy sztuka" (26 listopada, godzina 21).

podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
ciekawostki odżywianie

Kalkulator BMI – czym jest i dlaczego warto brać go pod uwagę przy diecie?

Body Mass Index, czyli popularne BMI służy do szybkiego i bardzo wygodnego obliczenia własnego wskaźnika masy ciała. Stosowane jest tak przez osoby prywatne jak i przez profesjonalnych dietetyków. Z tą tylko różnicą, ze ta druga grupa zazwyczaj bierze pod uwagę również inne dane pozwalające na prawidłową ocenę wagi. 

Czytaj...