Nowe odcinki znanych seriali w Hallmark Channel

0

Od 2 listopada 2009 roku Hallmark Channel będzie emitował czwartą serię serialu kryminalnego "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". W barwnej scenerii Las Vegas zespół ekspertów medycyny sądowej rozwiązuje skomplikowane kryminalne zagadki. Enigmatyczny Gil Grissom (William Petersen) i była tancerka egotyczna Catherine Willows (Marg Helgenberger) stawiają przed sądem nawet najsprytniejszych przestępców. Podczas wspólnego śledztwa w sprawie morderstwa małżeństwa Grissom i kapitan Jim Brass (Paul Guilfoyle) wykażą się zupełnie innym stylem działania, który będzie przyczyną sporu. Emisja: Poniedziałek – czwartek, od 2 listopada, godzina 20:00.

W listopadzie na widzów Hallmark Channel czeka także szósta seria serialu Czarodziejki. Po odejściu Leo (Brian Krause), Piper (Holly Marie Combs) samotnie wychowuje małego Wyatta. Piper nie wie, że Leo został wysłany przez demona Chrisa (Drew Fuller) na odległą wyspę do krainy Valhalla, gdzie walczy o przetrwanie z armią Walkirii. Tymczasem transatlantycki romans Phoebe (Alyssa Milano) z Jasonem (Eric Dane) przyjmuje nieco niefortunny obrót. Phoebe, początkowo zadowolona z powrotu Jasona do San Francisco, odkrywa, że dysponuje nową, silną mocą – empatią. Ta z kolei może zniszczyć ich stabilny i trwały związek. Paige (Rose McGowan) postanawia wrócić z powrotem do normalnej pracy. Tymczasowe zajęcia, które dostaje z agencji zatrudnienia, są tak dziwne, że dziewczyna zaczyna się przekonywać, że najlepiej czuje się w zawodzie czarodziejki. Emisja: Podwójne odcinki, piątek i sobota, od 6 listopada, godzina 17:00.

Listopadaowe premiery filmowe: "Urwany film" (5 listopada, godzina 21), "Szminka" (12 listopada, godzina 21), "Moment przełomu" (19 listopada, godzina 21), "Do siedmiu razy sztuka" (26 listopada, godzina 21).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here