NOWOŚĆ Dermika V-MODELIST 40+

Z upływem czasu skóra staje się delikatna, wiotka, a linia owalu twarzy stopniowo traci swą wyrazistość. Jedną z przyczyn zachodzących zmian jest niedawno odkryte starzenie glikacyjne, czyli negatywny wpływ cukru na włókna kolagenowe. To właśnie glikacja sprawia, że stają się one sztywne i kruche, osłabiając sprężystość skóry twarzy.

Nowe formuły opracowane w laboratoriach Dermiki przeciwdziałają skutkom starzenia glikacyjnego, aby poprawić kondycję skóry i owal twarzy.

Składniki aktywne zastosowane w zaawansowanej pielęgnacji Dermika V-Modelist nie tylko spowalniają starzenie glikacyjne, ale również odwracają glikację na jej pośrednim etapie. Stymulują powstawanie nowych białek odpowiedzialnych za sprężystość skóry, aby zniwelować skutki starzenia glikacyjnego. Kremy poprawiają kondycję skóry, jej jędrność i elastyczność, aby wymodelować owal twarzy i zachować młody wygląd mimo upływu lat.

SKŁADNIKI AKTYWNE LINII V-MODELIST 40+:

PEPTYDOWY KOMPLEKS ANTYGLIKACYJNY Z DC-KARNOZYNĄ cofa proces glikacji na jego wczesnym etapie. Uwalnia włókna kolagenu od cząsteczek cukru, przywracając jego strukturze sprężystość, a skórze jędrność.

KOMPLEKS HAMUJĄCY GLIKACJĘ Z MORWĄ BIAŁĄ ogranicza oddziaływanie cukrów z białkami i zmniejsza aktywność wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia starzenie się komórek skóry, dbając o Twój młody wygląd.

BIOMIMETYCZNY LIPOPEPTYD kompensuje negatywny wpływ glikacji. Aktywizuje fibroblasty do produkcji nowych włókien elastyny. Skóra odzyskuje gęstość, spójność i sprężystość, co zwiększa jej odporność na siły ciążenia.

KWAS HIALURONOWY I SKŁADNIKI OPTY- CZNIE MATUJĄCE współdziałają, aby wygładzić skórę i ujednolicić jej koloryt.

MASŁO SHEA, bogate w witaminy i kwasy tłuszczowe, potęguje działanie odżywcze i regenerujące kremu. Zapobiega procesom starzenia i odmładza skórę.

OPIS KREMÓW:

DERMIKA V-MODELIST KREM POPRAWIAJACY ELASTYCZNOŚĆ NA DZIEŃ,40+ (Nowość)

Odmłodzenie owalu twarzy, poprawa jędrności i elastyczności, redukcja zmarszczek

Krem na dzień to staranna kompozycja zaawansowanych składników dedykowanych do antyglikacyjnej, przeciwstarzeniowej pielęgnacji cery dojrzałej po 40. roku życia. Formułę z peptydowym kompleksem antyglikacyjnym oraz biomimetycznym lipopeptydem wzbogacają DC-karnozyną oraz morwą białą, aby nie tylko spowalniać i cofać starzenie glikacyjne, ale również zadbać o młody wygląd cery. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, aby zadbać o wyrazistą linię owalu twarzy.

• u 80% kobiet potwierdzono poprawę własności biomechanicznych skóry, odmładzających owal twarzy1

• poprawa jędrności skóry nawet o 34%1

• poprawa elastyczności skóry potwierdzona u 100% kobiet2

• redukcja ilości zmarszczek średnio o 23%2

PEPTYDOWY KOMPLEKS ANTYGLIKACYJNY z DC-karnozyną cofa proces glikacji na jego wczesnym etapie. Uwalnia włókna kolagenu od cząsteczek cukru, przywracając jego strukturze sprężystość, a skórze jędrność.

BIOMIMETYCZNY LIPOPEPTYD kompensuje negatywny wpływ glikacji. Aktywizuje fibroblasty do produkcji nowych włókien elastyny, aby przywrócić skórze elastyczność.

KOMPLEKS HAMUJACY GLIKACJE Z MORWĄ BIAŁĄ ogranicza oddziaływanie cukrów z białkami i zmniejsza aktywność wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia starzenie się komórek skóry, dbając o Twój młody wygląd.

1 Wyniki badan aparaturowych po 4 tygodniach stosowania kremu na dzień i na noc

2 Wyniki badan aparaturowych po 6 tygodniach stosowania kremu na dzień

Poj.50 ml Cena 159 zł

DERMIKA V-MODELIST KREM REDUKUJĄCY ZMARSZCZKI NA NOC, 40+ (Nowość)

Odmłodzenie owalu twarzy, poprawa jędrności, redukcja zmarszczek, regeneracja

Krem na noc to kompozycja składników starannie dobranych z myślą o odżywczej, antyglikacyjnej pielęgnacji cery dojrzałej po 40. roku życia. Formułę z peptydowym kompleksem antyglikacyjnym oraz biomimetycznym lipopeptydem wzbogacają DC-karnozyna oraz morwa biała, aby nie tylko spowalniać i cofać starzenie glikacyjne, ale również zadbać o młody wygląd cery. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, aby zadbać o wyrazistą linię owalu twarzy.

Poprawa własności biomechanicznych skóry odmładzających owal twarzy:

• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% kobiet, średnio o 73%1

• poprawa jędrności skóry potwierdzona u 78% kobiet1

• redukcja ilości zmarszczek potwierdzona u 100% kobiet, średnio o 26%1

• 100% kobiet zachwyciło się efektem miękkiej i odżywionej skóry2

PEPTYDOWY KOMPLEKS ANTYGLIKACYJNY z DC-karnozyna cofa proces glikacji na jego wczesnym etapie. Uwalnia włókna kolagenu od cząsteczek cukru, przywracając jego strukturze sprężystość, a skórze jędrność.

BIOMIMETYCZNY LIPOPEPTYD kompensuje negatywny wpływ glikacji. Aktywizuje fibroblasty do produkcji nowych włókien elastyny, aby przywrócić skórze elastyczność.

KOMPLEKS HAMUJACY GLIKACJE Z MORWĄ BIAŁĄ ogranicza oddziaływanie cukrów z białkami i zmniejsza aktywność wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia starzenie się komórek skóry, dbając o Twój młody wygląd.

MASŁO SHEA bogate w witaminy i kwasy tłuszczowe potęguje działanie odżywcze i regenerujące kremu. Zapobiega procesom starzenia i odmładza skórę.

1 Wyniki badan aparaturowych po 6 tygodniach stosowania kremu na noc

2 Wyniki badan konsumenckich po 6 tygodniach stosowania kremu na noc

Poj.50 ml Cena 159 zł

KREM KONTURUJĄCY OWAL TWARZY NA DZIEŃ, 60+

Odmłodzenie owalu twarzy, poprawa sprężystości, poprawa jędrności, redukcja zmarszczek

Krem Dermika V-Modelist na dzień powstał w odpowiedzi na potrzeby niezwykle wymagających kobiet po 60. roku życia, które oczekują od kosmetyku nie tylko intensywnego działania w strukturach skóry, ale również natychmiastowej poprawy wyglądu cery. Dzięki zaawansowanym technologicznie składnikom zapobiegającym i odwracającym starzenie glikacyjne zadbaliśmy o skórę w jej głębszych warstwach, aby odmłodzić owal twarzy. Cenny olej z pestek czarnej porzeczki wzmocni barierę ochronną skóry, utrzymując jednocześnie optymalny poziom nawilżenia. Składniki matujące ujednolicą koloryt cery, abyś zachwycała wyglądem już po pierwszym zastosowaniu kremu.

 • u 70% kobiet potwierdzono poprawę własności biomechanicznych skóry odmładzających owal twarzy2
 • wygładzenie głębszych zmarszczek i bruzd u 75% kobiet1
 • poprawa sprężystości skóry u 100% kobiet1
 • wzrost jędrności skóry nawet o 39%2
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia o 63%

1 Na podstawie badań konsumenckich.

2 Wyniki badań aparaturowych po 4 tyg. stosowania kremów 60+ na dzień i na noc.

Poj.50 ml Cena 160 zł

 

KREM KONTURUJĄCY OWAL TWARZY NA NOC, 60+

Odmłodzenie owalu twarzy, poprawa jędrności, redukcja bruzd

Krem Dermika V-Modelist na noc jest pełnieniem dziennej pielęgnacji cery po 60. roku życia, która w wyniku starzenia glikacyjnego traci jędrność i elastyczność. Dzięki zaawansowanym technologicznie składnikom zapobiegającym i odwracającym starzenie glikacyjne, krem poprawia własności biomechaniczne skóry, aby odmłodzić owal twarzy. Zadbaliśmy również o komfort Twojej skóry i jej optymalne nawodnienie, wzbogacając formułę kremu o odżywcze masło shea i cenny olej z pestek czarnej porzeczki.

 • u 70% kobiet potwierdzono poprawę własności biomechanicznych skóry odmładzających owal twarzy2
 • regenerację skóry odczuło 93% kobiet1
 • poprawa jędrności skóry u 100% kobiet1
 • natychmiastowy efekt odżywienia i nawilżenia u 90% kobiet1
 • wygładzenie głębszych zmarszczek i bruzd u 75% kobiet1

1 Na podstawie badań konsumenckich.

2 Wyniki badań aparaturowych po 4 tyg. stosowania kremów 60+ na dzień i na noc.

Poj.50 ml Cena 160 zł

 

KREM MODELUJĄCY SKÓRĘ WOKÓŁ OCZUNA DZIEŃ / NA NOC

Modelowanie skóry wokół oczu, poprawa napięcia, redukcja zmarszczek

Delikatna skóra okolic oczu wymaga odpowiedniej, dedykowanej pielęgnacji. Krem Dermika V-Modelist, dzięki składnikom hamującym i odwracającym proces glikacji, dba o jędrność i elastyczność skóry, aby poprawić jej kondycję i wygładzić zmarszczki. Kompleks odwracający starzenie glikacyjne wzbogacony o molekułę unoszącą powieki nada wyrazistości Twojemu spojrzeniu, a cenny olej z pestek czarnej porzeczki wzmocni barierę ochronną skóry. Dopełnieniem formuły pielęgnacyjnej są rozświetlające pigmenty, które natychmiast zredukują widoczność cieni pod oczami, nadając oczom wypoczęty wygląd.

 • 80% kobiet potwierdziło poprawę napięcia, modelującą skórę wokół oczu1
 • rozjaśnienie cieni pod oczami u 70% kobiet1
 • redukcja zmarszczek u 65% kobiet1

1 Na podstawie badań konsumenckich.

15 ml 125 zł

 

SERUM KONTURUJĄCE OWAL TWARZYNA DZIEŃ / NA NOC

Odmłodzenie owalu twarzy, poprawa sprężystości i napięcia, wygładzenie skóry szyi i dekoltu

Serum Dermika V-Modelist to wyspecjalizowana pielęgnacja delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Łączy w sobie dbałość o jakość Twojej skóry oraz jej wygląd. Innowacyjne składniki ukierunkowane na hamowanie i odwracanie procesu glikacji, poprawiają kondycję skóry, jej jędrność i elastyczność, aby wymodelować owal twarzy. Cenny olej z pestek czarnej porzeczki wzmocni barierę ochronną skóry i zadba o jej optymalny poziom nawilżenia. Rewitalizujące pigmenty zniwelują oznaki szarej, zmęczonej cery, aby wyglądała świeżo, promiennie i młodziej.

 • u 90% kobiet potwierdzono poprawę własności biomechanicznych skóry odmładzających owal twarzy1
 • poprawa sprężystości skóry u 90% kobiet2
 • poprawa napięcia skóry u 90% kobiet2
 • wygładzenie skóry na szyi potwierdziło 80% kobiet2

1 Wyniki badań aparaturowych po 4 tyg. stosowania serum.

2 Na podstawie badań konsumenckich.

30 ml 135 zł

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

kosmetyki

Naturalny krem do rąk w walce z suchą skórą

  Suche ręce mogą być koszmarem. Pękają, łuszczą się i swędzą, utrudniając robienie rzeczy, które uwielbiasz robić. Gdy masz suche dłonie, może to mieć wpływ na wszystko – od ogólnego samopoczucia po zdolność do pracy i zabawy. Co gorsza, sucha skóra na dłoniach nie tylko źle wygląda – może sprawić, że będziesz się źle czuć! Dlatego […]

  Czytaj...
  kosmetyki

  Jak znaleźć dobrą farbę do rodzaju naszych włosów i dlaczego warto korzystać z najlepszych farb do włosów?

   W sklepach i drogeriach znajdziemy wiele typów farb do koloryzacji włosów. Jednakże wybór tej jedynej najlepszej często nie jest najłatwiejszy. Niezależnie od tego czy kupujemy farbę do włosów w sklepie stacjonarnym czy w drogerii internetowej, należy uważnie przyjrzeć się danemu produktowi. Dobrze jest dobierać farbę do włosów do naszego typu urody oraz do rodzaju włosów. […]

   Czytaj...
   (fem)uroda

   Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

    Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

    Czytaj...