Nowości Super Krówka –  krem czekoladowo-orzechowy w tubce 50 g oraz krem słony karmel w tubce 50 g

0

Kremy w tubce są produktami ekologicznymi co oznacza, że zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. 

Są to kremy całkowicie wegańskie – nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego jak np. mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki. 

Kremy nie mają w swoim składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego.

Krem arachidowy karmel z solą zawiera w składzie dużą ilość orzeszków ziemnych i laskowych – w sumie prawie 45%. 

Krem czekoladowo orzechowy zawiera orzechy laskowe w ilości 13% co jest dużo wyższą ilością niż w przypadku konkurencyjnego, popularnego kremu w tubce. 

Duża ilość orzechów sprawia, że nasze kremy są naturalnie smaczne i nie musimy wzmacniać ich smaku aromatami orzechowymi.

PORÓWNANIE

SKŁAD ekologiczny krem arachidowy Karmel z solą 50 g

Orzeszki ziemne (40,1%), cukier trzcinowy, olej kokosowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych (4,7%), sól, emulgator: lec
ytyna słonecznikowa, aromat naturalny

Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych

SKŁAD ekologiczny krem czekoladowo-orzechowy 50 g

Cukier trzcinowy, olej slonecznikowy, pasta z orzechów laskowych (13%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, napój ryżowy w proszku, tłuszcz kakaowy (1%), emulgator: lecytyna słonecznikowa

Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych

Cena sugerowana 3,99 zł/szt. Dostępność w sklepach sieci Rossmann.

Super Tubki

pastedGraphic_2.png

Więcej informacji na www.superkrowka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here