Obrazy drukowane na płótnie

Nasza oferta , oprócz wspomnianych wydruków, rozszerzona jest o obróbkę cyfrową  zdjęć i dopasowanie ich do  Twej wizji . Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do obrazów na płótnie… Drukujemy również na innych nośnikach: od papieru, przez folię, po różne rodzaje płócien , a także materiały sztywne jak np. płytki ceramiczne, płyty meblowe…  Możliwości są zależne od Twych pomysłów , wielkości kieszonkowego, nieograniczone możliwości doboru materiału, na którym chcesz wydrukować  swe wspomnienia , inspiracje.
 
Ze swej strony  stale dążymy do zapewnia naszym KLIENTOM najwyższej jakości, szybkiej realizacji zleceń oraz dostawy pod wskazany adres i gwarancji satysfakcji.

Dbamy o to, aby każdy Kupujący u nas mógł z dumą cieszyć się zamówionym u nas foto-obrazem. Każde nadesłane nam zdjęcie jest  przez nas najpierw dokładnie sprawdzane, kadrowane i dostosowywane do żądanego formatu.

Na życzenie Kupującego wykonujemy różnego rodzaju przeróbki graficzne tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Każdy krok jest wcześniej uzgadniany z Klientem, przerobione zdjęcia najpierw odsyłamy  do zatwierdzenia, dopiero później , po akceptacji wykonujemy wydruk.

Na wszystkie nasze prace udzielamy Gwarancji Satysfakcji. W ciągu 14 dni można nam odesłać obraz, a my bez słowa oddamy pieniądze lub dokonamy odpowiednich zmian, zgodnie z oczekiwaniami.

W przypadku braku pomysłu na własny obraz służymy naszymi galeriami mieszczącymi się na naszej stronie internetowej   www.DrukowaneObrazy.pl
która stale jest wzbogacana. Zapraszamy.   

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...