Ogniste smaki Meksyku

 
Na dobry początek
Chipsy Tortilla to idealna przekąska i wprowadzenie w meksykański klimat podczas domowego seansu „Desperado” lub imprezy w klimacie południowoamerykańskim. Chipsy
o smaku Jalapeno, Sweet Chilli oraz Burritos mogą być podawane z dipami lub na ciepło – zapiekane z serem. Cena: 2,77 zł (200 g)    brakuje sortu Jalapeno
 
Ciekawą alternatywą dla chipsów tortilla będą Tortilla Rolls, czyli zakręcane chipsy kukurydziane o smaku aromatycznego sera lub pomidorowym. Cena: 3,79 zł (125 g)
 
Tradycyjnym dodatkiem do chipsów tortilla są dipy dostępne aż w 8 różnych kompozycjach smakowych. Chunky Salsa Medium, Chunky Salsa Hot, Barbecue Salsa, Salsa Sour Cream, Salsa  Mexicana medium, Salsa Mexicana hot, Salsa con Queso, Salsa Guacamole. Możesz dowolnie mieszać smaki i poznawać zarówno łagodne, jak i nieco bardziej pikantne aspekty kuchni meksykańskiej.
Cena: 3,33 zł zł (330 g) – Salsa Dip Barbecue
Cena: 3,33 zł (300 g) – Chunky Salsa Medium , Chunky Salsa Hot i Salsa Dip Sour Cream
Cena: 3,33 zł (315 g)- Salsa  Mexicana medium, Salsa Mexicana hot,
Cena: 3,33 zł (300 g)- Salsa con Queso, Salsa Guacamole,
 
Tradycyjne meksykańskie smaki
Zaskocz swoich gości i zaserwuj burritos lub fajitas. Do przyrządzenia tych najbardziej rozpoznawalnych na świecie meksykańskich potraw niezbędne będą tortille, czyli placki pszenne, w które zawinięte zostaną wszystkie składniki przygotowywanego dania.  W trakcie tygodnia meksykańskiego w Lidlu dostępne będą tortille smakowe (pomidorowe, czosnkowe oraz szpinakowe) lub tradycyjne pszeniczne. Produkty są wstępnie upieczone, wystarczy je tylko podgrzać.
Cena: 4,99 zł (240 g) – Tortille smakowe
Cena: 4,99 zł (320 g) – Tortilla naturalna
 
Idealnym dodatkiem do dań mięsnych będzie sos fajita, czyli pikantny warzywny produkt, która nada potrawom tradycyjnego meksykańskiego charakteru. Do wyboru są również  sosy taco, które w zależności od swojego rodzaju nadadzą daniom łagodny lub pikantny smak.
Cena: 5,99 zł (430 g) – Sos do Fajita
Cena: 3,99 zł (230 g) – Sos Taco
 
By ugasić pragnienie…
Sok jabłkowo-kaktusowo-limonowy ugasi pragnienie po pikantnej uczcie. Jego oryginalny smak uatrakcyjni nie tylko meksykański obiad.  Cena: 2,49 zł (1 litr)
 
Piwo o smaku tequili idealnie sprawdzi się podczas największych upałów oraz imprezy.
Z pewnością przyda się również podczas ostatnich w tym roku spotkań przy grillu ze znajomymi. Cena: 9,99 zł (4×033 l) Uwaga: 1 litra piwa zawiera 25 gramów alkoholu etylowego. Nawet taka ilość szkodzi zdrowiu kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

  Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Jak zabrać się za realizację postanowień noworocznych związanych z odchudzaniem?

   Często nie zdajemy sobie sprawy, że problem nie polega na tym, że nie potrafimy dotrzymać postanowień noworocznych. Wyznaczając cele, upewnij się, że rzeczywiście są konkretne, osiągalne, mierzalne, osadzone w czasie i realistyczne. W przeciwnym razie narażasz się na spadek motywacji i bolesną porażkę. Sprawdź, jak wdrożyć i utrzymać postanowienia związane z odchudzaniem!

   Czytaj...
   odżywianie

   Ciepła herbata w nowej formie. Mikrotea od Waterdrop powraca!

    Dobra wiadomość dla miłośników zimowych napojów – dziś odbyła się premiera nowych smaków Mikrotea od marki Waterdrop. Mikrotea GOLDEN ASSAM i GREEN OASIS to małe kapsułki pełne intensywnej dobroczynnych ziół i roślin, które nie wymagają zaparzania. Nowym smakom Mikrotea towarzyszą także zimowe akcesoria, dla prawdziwych fanów zimowych napojów. Kolekcja dostępna jest w sprzedaży od 15 […]

    Czytaj...