Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług. To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

1 Kwietnia 2022 roku to ważna data dla rozwoju całej sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. Właśnie wtedy w Warszawie miało miejsce oficjalne Otwarcie Laboratorium Centralnego przy ul. Jutrzenki 100. To najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane technologicznie i największe laboratorium medyczne w Polsce, które stawia na rozwiązania przyszłości.

Po raz pierwszy na polskim rynku diagnostyki laboratoryjnej w tej przestrzeni zastosowano dwa rozwiązania: najdłuższą – mierzącą ponad 200 m linię automatyczną (na którą składają się trzy zintegrowane systemy technologiczne) oraz wertykalny transport próbek (automatyczne przenoszenie materiału do badań pomiędzy piętrami). Budynek ma powierzchnię 14.000 m2 i znajdują się w nim aż 3 laboratoria:

 • Laboratorium Centralne wykonujące badania rutynowe i wysokospecjalistyczne 7 dni w tygodniu,
 • Medyczne Laboratorium Mikrobiologiczne,
 • Laboratorium Histopatologiczne (Diagnostyka CONSILIO).

Miejsce to wyróżnia się również wyjątkową architekturą, wysokim standardem i dbałością o komfort każdego pacjenta. Estetyka, funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo – to wyróżniki nowej przestrzeni przy ul. Jutrzenki w Warszawie.

Budowa tak dużego i nowoczesnego laboratorium w Warszawie to dla nas kolejny ważny krok w rozwoju Grupy DIAGNOSTYKA. Nasza wizja sprzed kilku lat, aby odważnie inwestować i intensywnie rozwijać ofertę nowoczesnych badań medycznych, właśnie się spełnia. Jestem szalenie dumny, że dzięki pracy, zaangażowaniu i wysiłkowi wielu specjalistów, udało się stworzyć miejsce spełniające najwyższe światowe standardy jakości w diagnostyce laboratoryjnej, będące jednocześnie wizytówką naszej sieci”. – podkreśla prof. Jakub Swadźba, prezes Diagnostyka S.A.

Nowoczesna aparatura, zaawansowane rozwiązania technologiczne, wykwalifikowany personel Specjalistów… To wszystko dla ZDROWIA! Poznaj wszystkie możliwości nowo otwartego Laboratorium Centralnego. Zaufaj Specjalistom!

Więcej informacji: www.diagnostyka.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Tarczyca i jod

  Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

   Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   Jak zabrać się za realizację postanowień noworocznych związanych z odchudzaniem?

    Często nie zdajemy sobie sprawy, że problem nie polega na tym, że nie potrafimy dotrzymać postanowień noworocznych. Wyznaczając cele, upewnij się, że rzeczywiście są konkretne, osiągalne, mierzalne, osadzone w czasie i realistyczne. W przeciwnym razie narażasz się na spadek motywacji i bolesną porażkę. Sprawdź, jak wdrożyć i utrzymać postanowienia związane z odchudzaniem!

    Czytaj...