Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

1 Kwietnia 2022 roku to ważna data dla rozwoju całej sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. Właśnie wtedy w Warszawie miało miejsce oficjalne Otwarcie Laboratorium Centralnego przy ul. Jutrzenki 100. To najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane technologicznie i największe laboratorium medyczne w Polsce, które stawia na rozwiązania przyszłości.

Po raz pierwszy na polskim rynku diagnostyki laboratoryjnej w tej przestrzeni zastosowano dwa rozwiązania: najdłuższą – mierzącą ponad 200 m linię automatyczną (na którą składają się trzy zintegrowane systemy technologiczne) oraz wertykalny transport próbek (automatyczne przenoszenie materiału do badań pomiędzy piętrami). Budynek ma powierzchnię 14.000 m2 i znajdują się w nim aż 3 laboratoria: 

  • Laboratorium Centralne wykonujące badania rutynowe i wysokospecjalistyczne 7 dni w tygodniu, 
  • Medyczne Laboratorium Mikrobiologiczne, 
  • Laboratorium Histopatologiczne (Diagnostyka CONSILIO).

Miejsce to wyróżnia się również wyjątkową architekturą, wysokim standardem i dbałością o komfort każdego pacjenta. Estetyka, funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo – to wyróżniki nowej przestrzeni przy ul. Jutrzenki w Warszawie.

 Budowa tak dużego i nowoczesnego laboratorium w Warszawie to dla nas kolejny ważny krok w rozwoju Grupy DIAGNOSTYKA. Nasza wizja sprzed kilku lat, aby odważnie inwestować i intensywnie rozwijać ofertę nowoczesnych badań medycznych, właśnie się spełnia. Jestem szalenie dumny, że dzięki pracy, zaangażowaniu i wysiłkowi wielu specjalistów, udało się stworzyć miejsce spełniające najwyższe światowe standardy jakości w diagnostyce laboratoryjnej, będące jednocześnie wizytówką naszej sieci”. – podkreśla prof. Jakub Swadźba, prezes Diagnostyka S.A.

Nowoczesna aparatura, zaawansowane rozwiązania technologiczne, wykwalifikowany personel Specjalistów… To wszystko dla ZDROWIA! Poznaj wszystkie możliwości nowo otwartego Laboratorium Centralnego. Zaufaj Specjalistom!

Więcej informacji: www.diagnostyka.pl

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Tarczyca i jod

Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

Czytaj...