Pan Samochodzik i Templariusze – książka do słuchania

http://ksiegarnia.bellona.pl/nokl/big/3927.jpgInterpretujący powieść Wojciech Malajkat odkrywa przed nami tajemnice zakonu.

Według poszlak w krzyżackim zamku w Malborku powinien znajdować się ukryty skarb. Okazuje się, że wspaniała siedziba mistrzów zakonu nie jest tą kryjówką.
Rozwiązanie zagadkowego hasła "Tam skarb twój, gdzie serce twoje" kryje w sobie tę wielką tajemnicę.
Czy Panu Samochodzikowi i jego przyjaciołom uda się ubiec poważnych konkurentów?
Czy rozwiążą zagadkę?

Czyta: Wojciech Malajkat
Opracowanie muzyczne i realizacja: Wiesław Sałata
Czas nagrania: 568’42 (1 płyta MP3)
 
PAN SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE
Zbigniew Nienacki

Wydawca: Audioclub.pl, Bellona
EAN 9788360339527

 
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

  Czytaj...
  (fem)rodzina seks i związki

  Największe problemy współczesnych związków

   Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

   Czytaj...
   dzieci

   Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

    Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

    Czytaj...