Pomysł na prezent: Przytulcie się. Nawet wtedy, gdy nie możecie być razem

 

Ten ciekawy pomysł na prezent wprowadził do swojej oferty sklep internetowy dejna. Ale uwaga: poduszkę musisz kupić samodzielnie – w sklepie natomiast możesz zamówić poszewkę, na której zostanie wydrukowany wybrany przez Ciebie obraz – zdjęcie.

 

Jakość

 

Poszewka szyta jest na specjalne zamówienie ze szlachetnej włoskiej – wysokiej jakości – grubej satyny. Zapinana jest na dwa zatrzaski (tzw. napy) w kolorze poszewki, a nie na guziki bieliźniane – jak to często w poszewkach bywa. Natomiast nadruk dokonywany jest bezpośrednio na tkaninie – jest niespieralny i niewyczuwalny w dotyku. Sklep zapewnia, że trwałość nadruku wynosi kilka lat.

 

Twój nadruk

 

W zasadzie nadrukowac możesz, co tylko chcesz. Tylko od Ciebie zależy na jaką okazję i komu dasz Twoją poduszkę. Możesz zdecydować, że na poduszce będzie Twoje zdjęcie, a poduszkę dasz swojej Sympatii np. na Walentynki. A może jako mama, która dużo czasu spędza w pracy – zdecydujesz, że na poduszce będzie Twoje zdjęcie dla Twojego małego Dziecka&…; Taka poduszka to także swiętny prezent z innych okazji: np. osiemnastka (zdjęcie Waszej paczki), ślub (zdjęcie nowożeńców), rocznica ślubu (zdjęcie małżonków), zaręczyny (zdjęcie ukochanej osoby)…; a może jako pamiątka pobytu u Ciebie Twojej dalekiej Rodziny? Możesz także wybrać jedną z kilkunastu gotowych ładnych ramek ozdobnych, które otoczą wybrane przez Ciebie zdjęcie.

 

Jak zamawiać taką poszewkę?

 

Wystarczy wejść na stronę sklepu dejna i złożyć zamówienie (sposób bardzo podobny do większości sklepów internetowych). Po złożeniu zamówienia, na podanych adres e-mail, przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem zamówienia. Należy na nią odpowiedzieć, w załączeniu przesyłając obrazek (zdjęcie, które ma byc nadrukowane) w dowolnym formacie graficznym o rozmiarach 20x30cm. Należy zwrócić jednak uwagę na jakość wysyłanego zdjęcia – jeśli wygląda ono dobrze po wydruku z drukarki, to jest duże prawdopodobieństwo, że także na poszewce będzie wyglądać dobrze.

 

 

Jacek Kucharski 

 

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
Czym się różni karma dla małych psów od tej dla dużych ras?
warto wiedzieć

Czym się różni karma dla małych psów od tej dla dużych ras?

Każdy pies jest inny (i wyjątkowy!) i musi to znaleźć odzwierciedlenie w jego diecie. Dzisiaj spojrzymy na kilka kluczowych różnic, jakie posiada karma dla małych psów i dużych ras. Każdy pies ma inne potrzeby żywieniowe, ale nawet ogólnie mówiąc, wymagania małych ras różnią się znacznie od wymagań psów ras dużych. Korzystanie ze wskazówek zawartych w […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...