Projekt Familia

Celem projektu jest zebranie jak największej ilości funduszy, które pozwolą przesłać darmowe egzemplarze poradnika „Pierwsze kroki w macierzyństwie” do szkół rodzenia i bibliotek w wybranych miastach.
 
Książka, z jednej strony, będzie na stałe dostępna w danej placówce, z drugiej strony chciałabym, aby jak największa liczba egzemplarzy trafiła bezpośrednio do przyszłych mam. Im więcej funduszy zbierzemy tym szerszy zasięg będzie miała akcja.
 
Na wspierających czekają nagrody! Pamiętajcie, każda pomoc się przyda.
 
Agnieszka Krupa, autorka książki "Pierwsze kroki w macierzyństwie"
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

  Czytaj...
  (fem)rodzina seks i związki

  Największe problemy współczesnych związków

   Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

   Czytaj...
   (fem)rodzina dzieci

   Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

    W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

    Czytaj...