Projekt Familia

Celem projektu jest zebranie jak największej ilości funduszy, które pozwolą przesłać darmowe egzemplarze poradnika „Pierwsze kroki w macierzyństwie” do szkół rodzenia i bibliotek w wybranych miastach.
 
Książka, z jednej strony, będzie na stałe dostępna w danej placówce, z drugiej strony chciałabym, aby jak największa liczba egzemplarzy trafiła bezpośrednio do przyszłych mam. Im więcej funduszy zbierzemy tym szerszy zasięg będzie miała akcja.
 
Na wspierających czekają nagrody! Pamiętajcie, każda pomoc się przyda.
 
Agnieszka Krupa, autorka książki "Pierwsze kroki w macierzyństwie"
 

podobne wpisy

ciąża

SEA-BAND – bezpieczna i skuteczna metoda niwelowania nudności u kobiet w ciąży

Czy wiesz, że nudności i wymioty dotyczą ok. 80% kobiet w ciąży? Przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, są rozciągnięte w czasie i często utrzymują się nawet kilka tygodni. Nie wiesz w jaki sposób zniwelować tę uciążliwą dolegliwość? Poznaj SEA-BAND – oryginalne angielskie opaski akupresurowe sprawdzone przez miliony osób na całym świecie…

Czytaj...
(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...