Przeprowadzki w modzie

Młodzi wykształceni ludzie, zmieniają pracę co 3 – 4 lata. W ten sposób podnoszą swoją wartość zawodową, zdobywają cenne doświadczenia z różnych miejsc pracy.
Zmianie pracy towarzyszy zmiana miejsca zamieszkania. Ludzie są w stanie za dobrą pracą przeprowadzić się nawet kilkaset kilometrów dalej niż dotychczas mieszkali.
W tej sytuacji firmy oferujące usługi przeprowadzek mają ręce pełne roboty. Pracy jest dużo i całkiem przyzwoite pieniądze można na takich usługach zarobić.
Również nie wiele potrzeba aby otworzyć taką małą firmę transportową. Przede wszystkim potrzebujemy dużego samochodu, tj. dużego busa lub małej ciężarówki.
Jak złapać klientów? Marketing w tym przedsięwzięciu nie jest zbyt wyszukany.
Wystarczą ogłoszenia w lokalnej prasie. Również nie potrzebujemy zaawansowanych kreacji reklamowych tworzonych na potrzeby kampanii przez agencje reklamowe.
Zwykłe ogłoszenie w prasie o przykładowej treści: „przeprowadzki Łódź” najzupełniej wystarczy. Również koszt takiego ogłoszenia jest nie wielki. Zaledwie kilkanaście złotych.
Potrzebuje jeszcze kilku osób do wnoszenia i wynoszenia mebli i innych rzeczy podlegających przeprowadzce. Jeśli nie będziemy oszczędzać na ich wynagrodzeniu na pewno zyskamy stałą ekipę do pracy na naszym lokalnym terenie.
Jak widać, aby zacząć swój własny interes nie trzeba dużych nakładów finansowych, wystarczy wybrać się komisu samochodowego, wziąć na raty busa i do dzieła!

 

Obstawiaj mecze i wygrywaj pieniądze

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...