Radio – najlepsze stacje

Na stronach serwisu można znaleźć aktualne linki do słuchania stacji oraz informacje o tym, jak nadawać transmisję w sieci.
Serwis nadaje.com zaprezentował odnowiony dział radio internetowe, w którym znajdują się przydatne narzędzia dla wszystkich odbiorców radiofonii.
 
Zmiany są kolejnym etapem dynamicznego rozwoju serwisu, który w sierpniu uruchomił usługę Radio Stream Hosting umożliwiającą stacjom radiowym nadawanie w internecie poprzez serwery shoutcast. Nadaje.com istnieje w sieci od 2001 roku i od stycznia bieżącego roku zanotował przeszło 10,8 mln odsłon.
 
Nie zapominamy również o rozgłośniach internetowych, prowadzimy katalog w którym znajduje się chyba każde polskie radio internetowe. Każdy użytkownik może dodać własną ulubioną stację i gromadzić wybrane rozgłośnie w ulubionych, my dbamy o aktualność linków do słuchania.


Radio

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...