Rewolucyjne lakiery hybrydowe, które podbijają serca kobiet!

0

Stylizacja hybrydowa na paznokciach już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Można to łatwo wyjaśnić niesamowitymi właściwościami, jakimi charakteryzują się lakiery hybrydowe. Są trwałe i zapewniają piękny manicure nawet do 4 tygodni. Kolory są głębokie i lśniące, liczone w tysiącach odcieni. Czy może być zatem jeszcze lepiej? Okazuje się, że tak! Wystarczy zamknąć je w pisakach do paznokci!

Lakiery hybrydowe w mazaku, czyli wygoda ponad wszystko

Tradycyjne lakiery hybrydowe zamknięte są w słoiczkach i wyposażone w zakrętki z pędzelkiem. To optymalne rozwiązanie, które pozwala wykorzystywać je zarówno w salonach przez profesjonalistów, jak i samodzielnie w domu. Mimo to nie każda z nas radzi sobie dobrze z wykonaniem manicure przy pomocy takiego pędzelka. Problemem jest często trudność wygodnego i pewnego uchwycenia w dłoni. Nie mówiąc już o lewej ręce!

Rozwiązaniem jest lakier w pisaku, który możemy wziąć do ręki tak jak kredkę lub długopis. Dzięki temu malowanie paznokci jest prostsze i bardziej precyzyjne. Znika od razu wyjeżdżanie poza linię i malowanie skórek, które trzeba nieustannie przecierać. Ta nowość powstała właśnie z myślą o jak największej wygodzie użytkowania, nawet przez najmniej wprawionych użytkowników.

Lakiery hybrydowe 3w1 lub One Step Hybrid – skąd taka nazwa?

Lakiery w mazaku to tylko potoczna nazwa lakierów 3w1 lub z angielskiego – One Step Hybrid. Obie nazwy odnoszą się do tego, że wystarczy tylko jeden produkt, żeby zrobić całą stylizację hybrydową paznokci! Nie potrzebujesz nawet lakieru bazowego ani wykończeniowego topu. Zamiast tego 3 cienkie warstwy kolorowego lakieru w mazaku i gotowe! Jeden krok do pięknych paznokci!

Lakiery w mazaku są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego na pewno znajdziesz wśród nich swoje ulubione odcienie. Malowanie jest proste dzięki łatwemu dozowaniu lakieru poprzez przekręcenie mazaka. Dozujesz tylko tyle, ile potrzebujesz. Koniec z problemem rozlanego produktu. Paznokcie pomalujesz nawet w podróży albo w pracy, gdy potrzeba szybkich poprawek.

Stylizacja z lakierami 3w1 – czego potrzebujesz na początek?

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z lakierami hybrydowymi, najlepiej będzie, jeśli wybierzesz zestaw startowy z lakierem 3w1. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, czyli: lakier kolorowy, lampę LED, cleaner, waciki bezpyłowe i bloczek polerski. To wystarczy, aby zrobić idealny manicure lub pedicure hybrydowy. Jeśli z kolei wykonujesz już stylizacje tą techniką, a chcesz wypróbować nowość – kup tylko lakier w mazaku! Resztę akcesoriów już masz i nie potrzebujesz nic ponad to.

Jeden pisak z lakierem wystarczy nawet na 5 pełnych stylizacji. Jest świetną alternatywą dla zwykłego słoiczka, ale też sposobem na wypróbowanie hybrydy. Sprawdzenie “z czym to się je” i czy taka technika w ogóle Ci odpowiada. Jesteśmy jednak pewni, że przepadniesz bez reszty i już nigdy nie zechcesz powrócić do tradycyjnych lakierów do paznokci. Przekonaj się sama!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here