Rewolucyjne podejście do gier komputerowych

 
Kamerka wykryje ruch naszych rąk, nóg, głowy lub dowolnej innej części ciała. Kiedy pierwszy raz widzimy swoją twarz w grze, możemy się zaskoczyć. Ale kiedy podnosimy rękę, a ona odbija lecącą na monitorze piłkę, to można się po prostu zszokować!

 
Dopełnieniem całej zabawy jest to, że zarówno dzieci, jak i dorośli bawiąc się przed komputerem dostarczają swoim organizmom sporej porcji gimnastyki. Nie męczą się oczy, nie krzywi się kręgosłup. Debiut Małego Cyklopa to pakiet gier komputerowych, który pozwala oderwać się na chwilę od… …komputera!
 

Jeżeli jesteś rodzicem kilku, kilkunastoletniego dziecka i martwisz się, że dziecko ma za mało ruchu, bo cały czas najchętniej spędzałoby przed komputerem, polecamy wypróbować gry dla kamerki internetowej. Gwarantujemy, że przez wiele godzin będziecie "walczyć" o rekordy w pojedynkach wymagających kondycji fizycznej! Debiut Małego Cyklopa, to gry które doskonale integrują rodzinę. Obsługa gier jest tak prosta, że małe dzieci mogą rywalizować z dziadkiem, czy babcią która na co dzień unika komputera.
 

Zapraszamy na stronę http://www.brontesprocessing.com Tam można poznać szczegóły zasady działania gier, a także zobaczyć film z gry oraz pobrać wersję demo Debiutu Małego Cyklopa.
 
Producentem gier jest polska (2 osobowa) firma Brontes Processing.
 
 
Artykuł pochodzi ze strony: http://www.erodzina.com/index.php?id=82,1346,0,0,1,0

 

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...