Rodzina Wenclów – Wspólnik

Lena Najdecka

RODZINA WENCLÓW – WSPÓLNIK

Wydanie I, czerwiec/lipiec 2011
480 stron
Miękka
ISBN: 978-83-62329-28-1
Instytut Wydawniczy ERICA
www.strefaksiazki.net

Zamknięty w sobie, nieco gburowaty, acz niezwykle inteligentny Paweł Wencel, wraz ze swym niegdyś przyjacielem, a obecnie wspólnikiem, kobieciarzem i lekkoduchem – Robertem Zagajewiczem, prowadzi w Warszawie dobrze prosperującą kancelarię prawniczą. Pomiędzy dwoma mężczyznami staje Hanna – piękna żona Pawła, niespełniona w małżeństwie, znużona małostkowością, pazernością męża i jego rodziny.

Rodzina Wenclów to doskonały, chwilami niezwykle zabawny obraz formującej się polskiej klasy średniej w jej naturalnym środowisku – kancelariach prawniczych, agencjach reklamowych i dużych korporacjach, wzbogacony celnymi obserwacjami jej komicznych zachowań,  tragedii i budzących się miłości, nienawiści i zdrady.
 

podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
(fem)życie i historie polecane

ZAJC – Rodzinna historia

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC. 

Czytaj...