Sezon ogrodowy w Lidlu!

 
 Teleskopowy sekator do gałęzi lub nożyce teleskopowe do żywopłotu ułatwią ogrodowe prace. Płynnie regulowane uchwyty pozwalają na bezpieczne prowadzenie prac i umożliwiają dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków ogrodu. Specjalna blokada zatrzymuje ramiona na odpowiedniej długości, zwiększając komfort i bezpieczeństwo ogrodnika. Ostrze ze stali karbowanej pozwoli na sprawne przeprowadzanie prac w ogrodzie.  Cena: 19,99 zł/szt.

 

Sekator precyzyjny będzie niezwykle pomocny przy pracach dekoracyjnych w ogrodzie. Wysokiej jakości ostrze z chromowanej stali idealnie nadaje się do cięcia krzewów, ozdobnych kwiatów i cienkich gałązek. Ergonomiczne uchwyty z aluminium z antypoślizgową wyściółka zapewnią wysoki komfort użytkowania. Cena: 13,99 zł/szt.
 

 

Odporny na rozrywanie worek ogrodowy na odpady o pojemności 272 litrów będzie niezbędny podczas porządkowania ogrodu i usuwania uprzednio wyciętych gałęzi krzewów, liści czy też chwastów. Dwa stabilne uchwyty ułatwią jego przenoszenie z miejsca na miejsce. Cena: 15.99 zł/szt.
  
Bądź ekologiczny i zadbaj o naturę! Wszystkie zebrane ogrodowe odpadki można zutylizować kompostowniku termicznym o pojemności 360 litrów. Kompostownik został wyprodukowany w Niemczech wyłącznie z materiałów recyklingowych, a ponadto jest łatwy w montażu – nie wymaga użycia narzędzi oraz jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Dokładne i szybkie funkcjonowanie zapewniają otwory wentylacyjne. Stabilność gwarantują 4 wypustki do zakotwiczenia w podłożu, natomiast szeroka pokrywa ułatwia wyjmowanie humusu. Cena: 119 zł/szt.
  
Chodaki ogrodowe wykonane z odpornego na starzenie i zachowującego kształt tworzywa SEBS zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas prac ogrodowych. Chodaki posiadają antypoślizgową podeszwę, nie płowieją i są odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Dodatkową stabilność stopy zapewni wyjmowana, wyprofilowana wkładka. Wygodne w pielęgnacji obuwie dostępne będzie w 2 wzorach, w rozmiarach od 37 do 45. Cena: 25.99 zł/para
  

podobne wpisy

Realizacja Beata Kołodziejczyk Aranżacja salonu projektowanie wnetrz
dom i ogród

Projektowanie wnętrz dla każdego – jak zacząć? Kompendium wiedzy z aranżacji wnętrz

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, warto znać kilka podstawowych zasad, które pomogą nam stworzyć funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne przestrzenie. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak skutecznie aranżować wnętrza, niezależnie od wielkości pomieszczenia czy stylu, który preferujesz. Projektowanie wnętrz jest dla każdego!

Czytaj...
dom i ogród

Jakie legowisko dla kota wybrać? 

Na rynku jest obecnie tak wiele różnych rodzajów legowisk dla kotów, że trudno jest określić, które z nich jest odpowiednie dla Twojego kociego przyjaciela. Jednak przy odrobinie badań możesz znaleźć idealne legowisko dla kota, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Czytaj...
(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...