Srebro – niszczy wirusy i bakterie – NANOTEC do prasowania

Technologia „SILVER-PROTECT” nie tylko hamuje powstawanie przykrych zapachów na odzieży czy bieliźnie, lecz również chroni nas przed roznoszeniem różnego typu zarazków i bakterii.
 
NANOEC do prasowania wzbogacony jest o wartość protein roślinnych, które regenerują włókna w skali mikro oraz w znacznej mierze przedłużają żywotność odzieży.
NANOTEC do prasowania w widoczny sposób regeneruje zniszczone już włókna używanej odzieży. Regularne stosowanie naszego preparatu pozwoli zachować jakość naszej odzieży pomimo wielokrotnego prania.
NANOTEC do prasowania nie powoduje alergii, nie zawiera agresywnych składników, mocnych utleniaczy, triclosanu, czy chloru. Jest zupełnie neutralny dla zdrowia ludzi.
 
Działanie:
ułatwia prasowanie,
regeneruje i chroni włókna przed mechaceniem i zniszczeniem,
wytwarza aktywną ochronę antybakteryjną,
redukuje powstawanie zapachu potu.
Dane techniczne
temperatura pracy: 0oC do +40oC
temperatura przechowywania: pow. 0oC
okres przechowywania: nie ulega przeterminowaniu
zużycie: om. 30ml/m2
Sposób aplikacji:
Spryskiwać delikatnie prasowane tkaniny, następnie prasować.
Dostępne pojemności:
500ml, 1l, 5l

Srebro: leczy, choć dokładnie nie wiadomo dlaczego

NISZCZY BAKTERIE, GRZYBICĘ, POMAGA W CHOROBACH SKÓRY

Właściwości lecznicze srebra znane były już w starożytnym Egipcie , gdzie zanurzano srebrne sztaby w wodzie, którą pito jako wszechstronny lek bakteriobójczy. Rzymscy legioniści przykładali srebrne monety do ran, aby przyspieszyć ich gojenie.
Picie ze srebrnych pucharów, czy też wrzucanie srebrnej monety do mleka lub wody przedłużało trwałość i świeżość płynów.
 
W XIX wieku w Niemczech odkryto, że łagodny roztwór srebra działa odkażająco w przypadku stanów zapalnych oczu, jednocześnie nie podrażniając śluzówki. Nawet do dziś stosowane są praktyki trzymania srebrnej łyżeczki w ustach, co prowadzi do zaniku opryszczki. Znane od ponad 90 lat srebro koloidalne (czyli roztwory jonów srebra) uważane jest za naturalne lekarstwo.
 
Srebro koloidalne jest silnym antybiotykiem o szerokim zastosowaniu. Może znacznie zmniejszyć symptomy i czas trwania prawie każdej infekcji bakteryjnej. W zetknięciu z grzybem, bakterią czy jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem srebro koloidalne hamuje działanie enzymów, które umożliwiają organizmom jednokomórkowym oddychanie. W rezultacie w ciągu kilku minut organizmy te giną. Niektórzy przypisują przeciwbakteryjne działanie srebra efektowi oligodynamicznemu, który polega na tym, że niskie koncentracje jonów niektórych metali działają toksycznie na organizmy jednokomórkowe.
 
Ze względu na swoje odkażające, dezynfekujące, bakteriobójcze działanie związki srebra mają bardzo szerokie zastosowanie. Jony srebra wykorzystuje się w chemii gospodarczej , kosmetykach i suplementach diety.
 
Firma Nanobiz.pl wykorzystuje jony srebra w produktach chemii gospodarczej dla domu. Zawierają one nanocząsteczki srebra, które likwidują przeszło 99% bakterii, grzybów i roztoczy. Antyzapachowy impregnat do butów chroni przed bakteriami, grzybami, usuwa przykre zapachy.  Nanofresh, spray do odzieży, skutecznie usuwa zapachy po dymie papierosowym, zwierzętach, a także zapach potu oraz zapachy z kuchni. Spray Nanotec do prasowania pozwala przedłużyć świeżość prasowanej odzieży. Hamuje rozwój roztoczy. Posiada właściwości antyalergiczne.
 
Srebro koloidalne stosowane w suplementach diety pomaga organizmowi utrzymać odporność w czasie przesilenia wiosennego oraz podczas sezonu grypowego. Srebro koloidalne stosowane zewnętrznie wpływa łagodząco na podrażnienia skóry.
Srebro radzi sobie z powszechnymi grzybicami i drożdżycami, jak drożdżyca pochwy, paznokci, skóry, stóp, dłoni czy pleśniawki jamy ustnej. Srebro koloidalne pomaga też goić rany na ciele, oparzenia, odmrożenia. Niszczy bakterie, a jednocześnie bardzo przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka tak, że podczas gojenia nie pozostają blizny.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

  Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

  Czytaj...
  (fem)ciekawostki

  Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

   Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

   Czytaj...
   warto wiedzieć

   DOBROCZYNNY KALENDARZ ADWENTOWY TO WYJĄTKOWY PREZENT DLA KAŻDEGO

    Orientana we współpracy z Fundacją ADRA stworzyła unikalny Kalendarz Adwentowy. Dochód z jego sprzedaży będzie w całości przekazany Fundacji, która wspiera żyjące w ubóstwie i głodzie dzieci w Bangladeszu. W okienkach oznakowanych od 1 do 24 grudnia znajdziesz szczegółowe informacje o dzieciach, którym pomagasz! Do tego mamy dla Ciebie specjalną niespodziankę na każdy dzień. Chcemy, […]

    Czytaj...