Święta z Pudliszkami aż „palce lizać!”

Pudliszki postanowiły pomóc wszystkim zabieganym i zaproponowały pierogi oraz krokiety z linii "Palce lizać". Te smakowite tradycyjne dania to znakomita alternatywa dla pracochłonnych potraw, dzięki której przynajmniej o jednym z przedświątecznych obowiązków możemy zapomnieć. I są tak pyszne, że… palce lizać!
 
W święta Bożego Narodzenia na naszych stołach nie może zabraknąć karpia, barszczu, kutii, kompotu z suszu oraz oczywiście pierogów, a  drugiego dnia krokietów z barszczem.
 
Tradycja i domowy smak to wartości, którymi kierują się Pudliszki. Dlatego właśnie powstała gama gotowych dań „Palce lizać”. Wyjątkowy smak pierogów i krokietów Pudliszki jest wynikiem tradycyjnych przepisów oraz najwyższej jakości składników. Produkty mają krótki termin przydatności do spożycia i są przeznaczone do przechowywania w lodówce, dzięki czemu zachowują wyjątkową świeżość i smakują jak domowe.
 
Na Wigilię polecamy zwłaszcza wersje z kapustą i grzybami – harmonijnie doprawiony farsz został zamknięty w delikatnym, cienkim cieście pierogowym oraz chrupiącym naleśnikowym cieście krokietów. Podczas kolejnych dni świątecznych doskonale sprawdzą się pierogi z mięsem  czy krokiety podane z barszczem. Wszystko gotowe w kilka minut…
 
Wesołych Świąt i pysznego Nowego Roku życzą Pudliszki!
 

podobne wpisy

Jamie Oliver 5 Składników po śródziemnomorsku
odżywianie

Nowa książka kucharska Jamiego Olivera „5 składników po śródziemnomorsku”

Nowa książka kucharska Jamiego Olivera „5 składników po śródziemnomorsku” trafi na półki polskich księgarni już 11 października! Po bestsellerowych „5 składnikach”, które sprzedały się na całym świecie w liczbie 3,3 miliona egzemplarzy, Jamie Oliver powraca, by celebrować śródziemnomorskie smaki z wykorzystaniem sprawdzonej pięcioskładnikowej formuły. „5 składników po śródziemnomorsku” przeniesie cię w słoneczny klimat Grecji, Francji, […]

Czytaj...
(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...