Trzeci Koncert Dziecinnie Prosty

Tym razem gościć nas będzie Novotel Poznań Centrum (dawniej Hotel Poznań) na Placu Andersa 1 w Poznaniu (obok Starego Browaru), który użyczy sali dogodnej dla naszego przedsięwzięcia, gdyż jak zwykle na wykładzinie i wśród poduszeczek rozgościć się będą mogli najmłodsi słuchacze.

Przebieg koncertu już tradycyjnie dostosowany będzie do percepcji maluszków – usłyszymy krótkie, wyraziste utwory prezentowane na różnych instrumentach, a pomiędzy nimi zagości u nas piosenka, taniec i zabawa, aby jak najprzyjemniej i pożytecznie spędzić czas w kulturalnej atmosferze.

Zachęcamy do przybycia całymi rodzinami, gdyż to właśnie jest najlepszym prezentem dla naszych dzieci – wspólnie spędzony, radosny czas.

Już w starożytności stwierdzono, że dobrze dobrana muzyka ma wspaniałe właściwości wychowujące i kształtujące postawy człowieka. Dzisiaj wiemy, że muzyka potrafi również leczyć, wyciszać leki i niepokoje, a nawet wpływać na zdolność uczenia się i poziom inteligencji. Wykorzystajmy zatem metodę, która na dodatek ma poparcie każdego maluszka, gdyż wszystkie dzieci uwielbiają zabawy przy muzyce.

Dodatkową atrakcją będzie tym razem również losowanie nagród! A zainteresowanych mądrym i świadomym rozwojem dzieci odsyłam na nasze strony internetowe www.kreatywka.pl . Więcej informacji: 061 832 36 45 lub 604 208 348. Do zobaczenia!

Beata Kołodziejczyk
Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń

podobne wpisy

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko
dzieci

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko

W delikatnym procesie, kiedy młody umysł stara się zrozumieć i nazwać to, co czuje, nauka poprzez zabawę jest wyjątkowo cennym narzędziem. Ale jak w przystępny i jednocześnie efektywny sposób wspierać dzieci w odkrywaniu i radzeniu sobie z ich emocjami? Odpowiedzią są gry terapeutyczne oraz bajki, zarówno te tradycyjne, jak i te dostępne w formie audiobooków, […]

Czytaj...
(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...