Uczysz się angielskiego? Czy wiesz, że do sprawnej komunikacji musisz umieć tylko trzy lub cztery czasy?

0

Przyznam szczerze, że był to również mój problem, ale dzięki publikacji Angielskie czasy Anny Horochowik, to się zmieniło.
 
Nie spotkałam się wcześniej z książką zawierającą ćwiczenia gramatyczne w języku mówionym. Bo jak wiesz, bardzo potrzebne jest, byś przyswojone zasady gramatyczne ćwiczył systematycznie. Wtedy będą widoczne rezultaty, aż w końcu język angielski opanujesz w zadowalającym stopniu.
 
Ogólnie rzecz biorąc, można przyjąć, że czasów angielskich jest aż trzynaście, chociaż są osoby, które twierdzą, że jest ich ponad dwadzieścia pięć. Pojawia się w tym momencie pytanie: Po co mi znajomość tylu czasów?
Jest ono zasadne, gdyż z doświadczenia wiadomo, że Anglicy używają jedynie trzech, a co najwyżej pięciu z nich. Wiele osób uczy się tego języka, z myślą o tym, by potrafić porozumiewać się w stopniu komunikatywnym, a nie od razu zostać anglistą i umieć wszystkie czasy.
 
Jak często się zdarza, zrozumienie czasów i prawidłowe ich zastosowanie w zdaniach, u wielu uczniów spędza sen z powiek i przyprawia ich o mdłości.
Myślę, że w tej książce znajdą rozwiązanie swoich problemów z tym językiem. A bez jego znajomości coraz trudniej o dobra pracę, toteż pozostaje jedynie wzięcie się w garść i do dzieła.
 

Jak zarabiać ponad 2500 zł pisząc artykuły? Tego dowiesz się tylko na www.porady.implesite.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here