Urodziny – wyjątkowa okazja

0

Wiemy też, nie tylko z własnego doświadczenia, jak ważny jest pomysł na prezent urodzinowy. Owszem, są sytuacje, kiedy cieszy fakt otrzymania gotówki, ale szybko o tym zapominamy. Większą satysfakcję jako biorcy mamy wtedy, gdy dostaniemy podarek idealnie dopasowany w nasze gusta bądź potrzeby. Być może wynika to z faktu, że zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy nie tyle ważni, ale także słuchani.

Wybierając prezent urodzinowy, znacznie częściej jesteśmy do tego zobligowani, musimy dobrze poznać nie tylko preferencje, ale także charakter obdarowywanej osoby. Oczywiście ważne jest dopasowanie podarku do wieku czy poczucia humoru. Wiele osób nie lubi dostawać drogich prezentów, czując się zobligowanymi do rewanżu lub też mając podświadome poczucie, że osoba obdarowywana pokazuje jej, że jest bardziej majętna. Gustowny, ale jednocześnie niezbyt drogi gadżet w takiej sytuacji będzie jedynym dobrym rozwiązaniem.

 

Mimo że według statystyk ponad połowa Polaków nie czyta książek, to wciąż literatura należy do klasycznych prezentów. także urodzinowych. Podobnie jest z płytami, filmami czy perfumami. W każdym z tych przypadków należy wystrzegać się własnych gustów. To solenizant ma cieszyć się z podarku. Nie my. Dla nas powinien wystarczyć szczery uśmiech.

Jeżeli szukamy czegoś niebanalnego, a solenizant nie jest pozbawiony poczucia humoru i dystansu do siebie, to możemy poszukać czegoś z oferty sklepów ze śmiesznymi przedmiotami. Ale uwaga – tańczące gadżety erotyczne mogą nie ucieszyć ciotki czy siostry. Podobnie jak koszulka z napisem, jaki uważaliśmy za niezwykle zabawny.

Takt i znajomość charakteru solenizanta – to powinno wystarczyć, żeby podarować coś niebanalnego i jednocześnie sprawiającego niemałą radość. A że czasem będą kłopoty z wyborem? Cóż – sami też lubimy dostawać trafione prezenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here