Witaminy na czas ciąży i karmienia piersią

W czasie ciąży i karmienia piersią znacznie wzrasta zapotrzebowanie organizmu kobiety na witaminy i substancje mineralne. Ich niedobory, jeszcze przed narodzinami dziecka i później, w okresie laktacji, uzupełni nasz preparat witaminowo-mineralny…

Blisko jedna trzecia Polek w okresie ciąży ma niedokrwistość związaną z niedoborem żelaza. Badania kliniczne prowadzone dla Vibovit Mama potwierdzają, że preparat ten, zażywany regularnie, chroni matkę i dziecko przez skutkami niedoborów żelaza, w tym m.in. przed anemią. Preparat łagodzi objawy stresu tlenowego często towarzyszącego ciąży. Normalizuje poziom witamin i pierwiastków śladowych oraz zmniejsza niedokrwistość. Receptura preparatu Vibovit Mama sprzyja prawidłowemu rozwojowi nienarodzonego dziecka, zmniejszając ryzyko powstawania w jego organizmie wad rozwojowych, wywoływanych przez niedobór witamin i substancji mineralnych. Vibovit Mama polepsza także kondycję fizyczną i samopoczucie kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jedna tabletka Vibovitu Mama zawiera składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju organizmu dziecka i dla zdrowia obciążonego ciążą lub karmieniem piersią organizmu mamy: witaminę A, β-karoten, witaminę D3, C, E, B1, B2, B6, B12, niacynę, kwas foliowy, biotynę, pantotenian wapnia, żelazo, wapń, cynk, magnez, miedź, selen i jod.

Preparat Vibovit Mama można kupić wyłącznie w aptekach. Jest on dostępny w opakowaniach zawierających 30 tabletek, w cenie ok. 28 zł.

Wejście na rynek Vibovitu Mama jest kolejnym przełomem w trzydziestoletniej historii rodziny preparatów Vibovit – lidera polskiego rynku preparatów wielowitaminowych dla dzieci. Obecnie na rynku znajduje się Vibovit Bobas – dla niemowląt i dzieci do 3 roku życia, Vibovit Junior przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, Vibovit C – tabletki do ssania z witaminą C oraz Vibovit Pomarańczowy, Zielony, Czerwony i Żółty – tabletki musujące dla młodzieży i dorosłych.

30-letnia obecność na rynku preparatów linii Vibovit wykazała ich pełną skuteczność terapeutyczną. W tym czasie nie zanotowano żadnych działań niepożądanych, które wpłynęłyby na profil bezpieczeństwa leku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

  Czytaj...
  (fem)rodzina seks i związki

  Największe problemy współczesnych związków

   Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

   Czytaj...
   (fem)rodzina dzieci

   Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

    W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

    Czytaj...