Wyjątkowa suknia dla wyjątkowej Panny Młodej

Każdy konsultant ślubny doskonale wie, że wybór takiej sukni może sprawiać paniom wiele problemów. Odpowiedni fason i dostosowanie tej ślubnej kreacji do pory roku są najważniejsze. I choć wydawać by się mogło, że wybór sukni jest prosty, rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej.

Wybór tradycyjnej, białej sukni z wysokiej jakości materiałów w zasadzie wymaga zwrócenia szczególnej uwagi tylko na fason sukienki. Jej dopasowanie do sylwetki to podstawa. Każda suknia, w tym również ślubna, powinna ukrywać wszelkie mankamenty damskiej sylwetki podkreślając jednocześnie to, co najpiękniejsze. Dla niskich i szczupłych pań sukienka w stylu Empire, dla tych chcących ukryć swe krągłości lub podkreślić talię i wydłużyć sylwetkę – proncessa. Szeroki wybór w salonach ślubnych oraz możliwość naniesienia drobnych poprawek krawieckich sprawiają, że zwolenniczki tradycyjnych rozwiązań nie mają większych problemów ze znalezieniem idealnej dla siebie kreacji.

Trudniejsza jest jednak sytuacja tych kobiet, które stawiają na kreatywność, oryginalność i nawet w dniu swego ślubu chcą wyglądać nieszablonowo. Dla nich tradycyjna biała suknia o klasycznej formie jest mało atrakcyjnym rozwiązaniem. One szukają sukni wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju, dzięki której zrobią wyjątkowe wrażenie na zaproszonych weselnikach. A projektanci mody nie śpią i miłośniczkom nietypowych kreacji podsuwają coraz ciekawsze i bardziej odważne rozwiązania.

Nieszablonowe kolory sukni ślubnych to jeden z nowszych trendów. Róż i złoto są jeszcze dość powszechne, ale już czerń wzbudza wiele emocji. Podobnie zresztą jak nieco ekstrawaganckie suknie ślubne z kieszeniami. Modna staje się też w ostatnim czasie asymetria, dzięki której suknia prezentuje się ciekawiej i oryginalniej. Nowoczesne, praktycznie pozbawione dekoracyjnych dodatków, proste w swej formie suknie w stylu minimalizmu to kolejny trend, mile widziany przez wyjątkowe Panny Młode.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...
polecane ślub i uroczystości

Poznaj urodowe trendy ślubne 2020

Dla Panien Młodych, które zdecydowały się wziąć ślub w tym roku, przygotowałyśmy podsumowanie najmodniejszych fryzur i makijaży na bieżący sezon 2020. Temat uzupełniłyśmy o podpowiedzi: z jakimi sukniami najlepiej stosować te trendy, i o jakie dodatki najlepiej je uzupełnić. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, bo wiemy jak ważny to dla Was dzień!

Czytaj...