Wyjątkowy prezent na wyjątkowy dzień 

Remington Heritage

Choć relacje ojciec-córka, czy ojciec-syn czasami mogą być różne to tato jest mężczyzną którego przez cale życie kochamy najbardziej. Już za kilka dni każdy z ojców będzie obchodzić swoje święto, ponieważ 23 czerwca będziemy świętować Dzień Ojca. W tym wyjątkowym dniu nie zapomnij złożyć mu życzeń oraz spraw tacie prezent, który zagwarantuje, że poczuje się wyjątkowo. Marka Remington proponuje niezawodne prezenty na ten szczególny dzień.

Remington HERITAGE

Maszynka do włosów Remington Heritage jest młodszą siostrą wynalezionych w 1937 roku pierwszych maszynek elektrycznych Remingtona.  Zupełnie nowe możliwości w połączeniu z klasycznym designem są znakomitym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość maszynek do golenia. Nowa maszynka Heritage charakteryzuje się niezwykłą prędkością ścinania, co pozwala czas przeznczony na golenie znacznie zredukować, dodatkowo, dzięki jedenastu wymiennym grzebieniom już nigdy więcej nie będziesz miał problemu dopasować długość włosów do Twoich potrzeb. Heritage to nie tylko strzyżenie w domu, dzięki opływowemu kształtu oraz wydajnej pracy baterii, która pozwala na 60 minut bezprzewodowego strzyżenia świetnie sprawdza się podczas wyjazdów.

Remington Heritage

Trymer VACUUM

Trymer do brody Vacuum jest innowacyjnym, a jednocześnie praktycznym i intuicyjnym urządzeniem do stylizacji, które pozwala utrzymać nienaganny wygląd zarostu oraz brody. Zastosowanie precyzyjnego ostrza z regulowanym grzebieniem gwarantuje osiągnięcie perfekcyjnej stylizacji nawet w najtrudniej dostępnych miejscach w bardzo krótkim czasie. Dzięki wykorzystaniu potężnej komory próżniowej, która przechwytuje 95% ściętych włosów już nigdy więcej nie będziesz miał problemu z czyszczeniem umywalki po goleniu.

Golarka F3 STYLE 

Pielęgnacja twarzy jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Golarka Remington F3 Style zapewnia niezawodną jakość oraz dokładne wykończenie w zaciszu domowym. Łatwość użytkowania oraz najnowsza technologia serii Style spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystanie podwójnych niezależnych folii Flexing Foils w maszynce F3 Style gwarantuje idealne dopasowanie się do konturów twarzy, a dzięki możliwości stosowania golarki na mokro Twoja stylizacja nabierze jeszcze lepszych efektów.

Remington golarki

BEARD BOSS

Sprzęt Beard Boss został okrzyknięty prawdziwym kosmitą, ponieważ efekty tego urządzenia są dla wielu ekspertów nieziemskie. Trymer beard boss to idealny wybór dla mężczyzn, którzy lubią sprawiać świetne wrażenie. Dzięki ostrzom z powłoką tytanową, które są nieporównywalnie twardsze niż ostrza ze stali nierdzewnej, równe, szybkie i przede wszystkim efektywne golenie stało się bardzo proste. Technologia OptiAngie zastosowana w urządzeniu gwarantuje pełną kontrolę podczas golenia, dzięki czemu żaden nieprzewidziany ruch nie zaskoczy Cię. Absolutnym dopełnieniem perfekcjonizmu całego urządzenia jest fakt, iż użytkownik posiada możliwość regulowania długością strzyżenia w aż trzynastu wariantach, dzięki czemu każdy rodzaj zarostu będzie wyglądał perfekcyjnie. 

Wśród dostępnych modeli każdy poszukujący prezentu dla swojego ojca znajdzie rozwiązanie, którego potrzebuje. Urządzenia marki Remington spełniają oczekiwania profesjonalnych barberów, ale również są świetnym rozwiązaniem dla osób korzystających w domu. 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...