Zaburzeń wzwodu nie wolno lekceważyć

 

Jednak każdy mechanizm, nawet najbardziej doskonały, może zacząć zawodzić. Co się dzieje, gdy mężczyzna ma trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu?

 

ZABURZENIA EREKCJI TO CHOROBA
Brak satysfakcji z życia płciowego obniża samoocenę mężczyzny, źle wpływa na jego samopoczucie i relacje z partnerką, a nawet prowadzi do depresji. Dlatego współczesna medycyna traktuje zaburzenia erekcji jako odrębną jednostkę chorobową, wymagającą pomocy lekarskiej.

 

Zaburzenie erekcji to stała lub okresowa niezdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu, w stopniu umożliwiającym odbycie pełnego stosunku płciowego. Problemowi temu często towarzyszą inne zaburzenia seksualne, m.in.: obniżenie popędu płciowego, przedwczesny lub opóźniony wytrysk…

 

Statystyki pokazują, że w Polsce na zaburzenia wzwodu cierpi ok. 1,5 mln mężczyzn. W około 80 % przypadków zaburzenia te występują na tle krwionośno-naczyniowym. Dlatego też zaburzeń wzwodu nie należy lekceważyć.

 

DOKĄD PO POMOC
Oddziały międzynarodowej sieci ON CLINIC w Polsce są wyspecjalizowanymi poradniami leczącymi zaburzenia erekcji. Dzięki sprawdzonym, międzynarodowym metodom postępowania medycznego skutecznie pomagają one 98% mężczyzn podejmujących terapię, niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. Większość z nich dostrzega rezultaty tuż po rozpoczęciu leczenia. Kluczem do sukcesu jest terapia dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Źródło: onclinic.pl

Artykuł pochodzi ze strony: http://www.erodzina.com/index.php?id=15,47,0,0,1,0 

 

 

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...