Zaburzeń wzwodu nie wolno lekceważyć

 

Jednak każdy mechanizm, nawet najbardziej doskonały, może zacząć zawodzić. Co się dzieje, gdy mężczyzna ma trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu?

 

ZABURZENIA EREKCJI TO CHOROBA
Brak satysfakcji z życia płciowego obniża samoocenę mężczyzny, źle wpływa na jego samopoczucie i relacje z partnerką, a nawet prowadzi do depresji. Dlatego współczesna medycyna traktuje zaburzenia erekcji jako odrębną jednostkę chorobową, wymagającą pomocy lekarskiej.

 

Zaburzenie erekcji to stała lub okresowa niezdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu, w stopniu umożliwiającym odbycie pełnego stosunku płciowego. Problemowi temu często towarzyszą inne zaburzenia seksualne, m.in.: obniżenie popędu płciowego, przedwczesny lub opóźniony wytrysk…

 

Statystyki pokazują, że w Polsce na zaburzenia wzwodu cierpi ok. 1,5 mln mężczyzn. W około 80 % przypadków zaburzenia te występują na tle krwionośno-naczyniowym. Dlatego też zaburzeń wzwodu nie należy lekceważyć.

 

DOKĄD PO POMOC
Oddziały międzynarodowej sieci ON CLINIC w Polsce są wyspecjalizowanymi poradniami leczącymi zaburzenia erekcji. Dzięki sprawdzonym, międzynarodowym metodom postępowania medycznego skutecznie pomagają one 98% mężczyzn podejmujących terapię, niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. Większość z nich dostrzega rezultaty tuż po rozpoczęciu leczenia. Kluczem do sukcesu jest terapia dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Źródło: onclinic.pl

Artykuł pochodzi ze strony: http://www.erodzina.com/index.php?id=15,47,0,0,1,0 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

  DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług. To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Tarczyca i jod

   Spójrzmy na całą listę objawów: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, problemy z koncentracją i pamięcią, stany depresyjne, łatwe marznięcie, suchość skóry, łamliwe włosy, nieregularne miesiączkowanie… Czy nie brzmi to znajomo? Przyczyna może być jedna: niedoczynność tarczycy.

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

    Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

    Czytaj...