W zgodzie z naturą – płyny do higieny intymnej

Ludzkie ciało stanowi wspaniały, a zarazem niezwykle skomplikowany mechanizm, w którym zachodzące procesy, mają za zadanie utrzymywać jego wewnętrzną równowagę, prowadzącą do zdrowego i harmonijnego funkcjonowania. Szczególnie dla kobiet, których życie podlega comiesięcznym zmianom, wytyczanym przez cykl natury, ważna jest dbałość o strefy intymne. Niewłaściwa higiena, stosowanie nieodpowiednich środków myjących czy drażniących detergentów, może naruszać naturalną barierę ochronną i zakłócić jej prawidłowe działanie. Naprzeciw tym potrzebom, wychodzi firma Barwa tworząc NOWOŚĆ: HIPOALERGICZNE ŻELE DO HIGIENY INTYMNEJ – serię delikatnych i łagodnych dla skóry kosmetyków do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Dzięki naturalnym ekstraktom, takim jak sok z aloesu, wyciąg z żurawiny czy ogórka, żele wykazują intensywne działanie odświeżające, łagodzące i nawilżające. Opracowane z najwyższą starannością receptury kosmetyków, zostały dodatkowo wzbogacone o składniki aktywne w postaci kwasu mlekowego, pantenolu i alantoiny, które nie tylko delikatnie oczyszczają miejsca intymne, bez naruszania ich naturalnej bariery ochronnej, ale wykazują również działanie kojące i rewitalizujące. Niskie pH produktów pozwala utrzymać optymalny poziom flory bakteryjnej, dzięki czemu mogą być one stosowane również przez osoby ze skłonnością do atopii.

Barwa_TPSM_zel_do_higieny_intymnej_nawilzenie

HIPOALERGICZNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ DELIKATNOŚĆ

CENA: 9,99 ZŁ/POJEMNOŚĆ: 500 ML www.sklep.barwa.com.pl

Żel do higieny intymnej o właściwościach łagodzących, przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Ekstrakt z żurawiny działa antybakteryjnie i ochronnie, a pantenol dodatkowo regeneruje i nawilża skórę.

Do codziennego stosowania.

HIPOALERGICZNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ ODŚWIEŻENIE

Barwa_TPSM_zel_do_higieny_intymnej_delikatnośćCENA: 9,99 ZŁ/POJEMNOŚĆ: 500 ML www.sklep.barwa.com.pl

Żel do higieny intymnej o właściwościach odświeżających, przeznaczony dla osób ze skórą normalną, wrażliwą i skłonną do alergii. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Ekstrakt z ogórka działa odświeżająco i kojąco, a kwas mlekowy dodatkowo wspomaga procesy ochronne i pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej stref intymnych.

Do codziennego stosowania.

HIPOALERGICZNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ NAWILŻENIE
CENA: 9,99 ZŁ/POJEMNOŚĆ: 500 ML www.sklep.barwa.com.pl

Żel do higieny intymnej o właściwościach nawilżających, przeznaczony dla osób ze skórą suchą, wrażliwą i skłonną do alergii. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Naturalny sok z aloesu regeneruje i działa nawilżająco, a alantoina dodatkowo koi i łagodzi podrażnienia.

Do codziennego stosowania.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...