Idealne staniki dla dużych piersi

0

Duże piersi to powód do dumy i bardzo kusząca ozdoba ciała. Ale jeśli jesteś posiadaczką sporego biustu, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest dobrać odpowiedni dla dużych piersi stanik.

biustonosz-cristina-soft-k02

Możliwe, że słyszałaś nieraz w sklepie z bielizną, że jeżeli nie ma odpowiednio dużej miseczki, to możesz wziąć stanik z większym obwodem. To bardzo zła rada. Owszem, w takim staniku dopniesz się bez problemu, ale Twoje piersi nie będą odpowiednio rozdzielone, a stanik nie będzie sztywno trzymał się na miejscu. W efekcie, gdy tylko zaczniesz się ruszać, piersi zmienią swoje położenie, a na koniec dnia da o sobie znać ból pleców.

Łatwo poznać dobrze dobrany biustonosz: jego boki i tył znajdują się na tym samym poziomie, co przód. Piersi idealnie wypełniają miseczki – nie wdać żadnego wolnego miejsca, a z drugiej strony skóra nie wybrzusza się nad miseczkami. Piersi są rozdzielone, a fiszbiny pomiędzy nimi – przylegają do klatki piersiowej. Ramiączka nie wpijają się w ciało, ale nie są luźne – powinny dać się unieść na około 4 palce wysokości.

Niestety, mimo że Polki to kobiety o pełnych biustach, w sklepach nadal przeważają małe rozmiary. Często jedynym sposobem, żeby kupić stanik w idealnym rozmiarze, jest wizyta w sklepie internetowym. W sklepie Nevershy.pl można też na bieżąco kontaktować się z obsługą, która pomoże w dobraniu odpowiedniego rozmiaru – nie musisz więc obawiać się, że nie trafisz z wielkością biustonosza.

Biustonosze duże rozmiary – na co zwracać uwagę?

Wiesz już, jak sprawdzić, czy stanik leży na Tobie dobrze, ale być może nadal zastanawiasz się, jaki krój jest dla Ciebie najlepszy. Tutaj wiele zależy nie tyle od wielkości piersi, co od ich kształtu i kondycji. Pewne jest, że Twój stanik musi być wykonany z dobrego materiału – wystarczająco mocnego, by utrzymał pierś na miejscu, a jednocześnie przepuszczającego powietrze i miękkiego, by zapewnić wysoki komfort użytkowania.

Miseczka powinna być na tyle duża, by dobrze zasłonić pierś – sutek powinien być całkowicie zasłonięty materiałem. Nie ma natomiast żadnych zasad co do tego, czy biustonosz powinien mieć miseczki sztywne czy miękkie. Wybierz więc swój ulubiony model, a najlepiej – zaopatrz się w różne typy staników, ponieważ każdy nieco inaczej układa się pod ubraniem i pasuje do różnych stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here