Zwiekszamy ruch na Twojej stronie www

 

KOMENTARZE
Gdy będziesz dodawać komentarze to zawsze napisz coś od siebie, choćby kilka słów. Wtedy komentarz na pewno zostanie umieszczony na stronie, a właściciel będzie zadowolony.
Wpisz np. w google.com 

 

"Twoje słowo" komentarz
"Twoje słowo" "add comment"
"Twoje słowo" "post a comment"
"twoje słowo" blogspot
"Twoje słowo" worpress
itp…
Podpisz się pod swoją wypowiedzią i dodaj adres swojej strony np:

 

Grzegorz
Profesjonalne szablony stron www

 

FORA INTERNETOWE
Właściwie zasady są podobne z tą różnicą, że swój link możesz prawie zawsze dodać w swoim profilu i będzie on automatycznie dodawany pod Twoją wypowiedzią.
Podpis dodajesz w rubryce "signature" w takiej formie:
Twoje słowo
lub
http://szablonystronwww.prv.pl/twojadres

 

MAILING
Jeśli sporo korespondujesz drogą e-mailową to dodaj adres swojej strony do podpisu czy też stopki w e-mailu. Zawsze to kilka wejść więcej.

 

WYMIANA LINKAMI
Efektowna kampania wymiany linków jest jedną znajlepszych metod zebrania wysokiej jakości linków w krótkim czasie.Wymiana linków następuje gdy dwóch webmasterówdecyduje się na umieszczanie linków wzajemnych dowłasnych stron. Jeśli wybierzesz swoich partnerówuważnie, uzyskasz mnóstwo wejść i podwyższyszswoją pozycję w wyszukiwarce.Umieść u siebie na stronie informację o możliwościdodania linku w zamian za Twój.Możesz pisać do administratorów innych stron,możliwości jest wiele.
Dodaj link do każdej strony którą napotkasz,a jest na niej możliwość dodania linku. Najlepiej dodawać linki do stron o podobnej tematyce, dosyć,że uzyskasz lepszą pozycję w wyszukiwarkach to dotego nowych zainteresowanych klientów.Prosty sposób na znalezienie takich stron?w google wpisz: add URL,Dodaj strone,dodaj link,itp.

 

OGŁOSZENIA
Pamiętaj, że możesz umieszczać swoje reklamy nastronach z ogłoszeniami. Na przykład w dziale zarabianie w internecie.Opisz swoją stronę, na jakiej zasadzie wszystkodziała i że można na tym zarobić.Na pewno znajdziesz sporo współpracowników.

 

WYSZUKIWARKI
Wejdź na stronę http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl .Podaj adres swojej strony włączając http://www….Wpisz opis strony pasujący do słów kluczowych.Przepisz słowo z obrazka i potwierdź.
Jeszcze nie jesteś w wyszukiwarce.Musi ona Cię najpierw dodać, często trwa to tygodniami, alejest lepszy sposób.Pierwszym krokiem w kampani budowania bazy linkówjest dodanie do katalogu DMOZ.http://www.dmoz.org(wejdź w interesującą Cię kategorię i kliknijsubmit site, następnie wypełnij puste pola)Ten doskonały katalog jest ręcznie sprawdzany więclinki w nim mają ogromna znaczenie dla Google.
Dlaczego to jest ważne?Google jest najbardziej znaną i najważniejsząwyszukiwarką na świecie.Zazwyczaj z niej jestwięcej wejść na stronę, niż z wszystkich innychrazem wziętych.Jednak że dodawanie do google zwykłą drogą trwa czasami bardzo długo.Jest sposób aby znaleźć się w google w ciągu kilkudni nie dodając strony przez formularz.Poprostu dodaj link do kilku stron zaindeksowanychw google. Robot wyszukiwarki dowie się, że Twójlink jest na stałe na innej stronie i automatycznie doda Cię do wyszukiwarki.Dodanie do DMOZ jest świetnym sposobem na google.

 

KATALOGI
Jest to pierwszy krok w pozycjonowaniu Twojejstrony w wyszukiwarkach.Pamiętaj, przy dodawaniu zawsze podawaj swojesłowa kluczowe, opis z tytułu i opis strony jeślijest to niezbędne.Używaj takich słów jakie zastosowałeś naswojej stronie w sekcji początkowej METATAG.Wpisz np. w google:

 

dodaj strone do katalogu
katalogi stron
katalogowanie
Wejdz do katalogu,wybierz odpowiednia kategorie,podaj adres swojej strony i jej opis i gotowe.Pamietaj im w wiekszej ilosci katalogow strona sie bedzie znajdowac tym lepiej.

 

Grzegorz Snarski  

 

 

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak wykorzystać syrop klonowy w kuchni?

Jedyny w swoim rodzaju smak. Taki jest właśnie syrop klonowy. Jego smaku nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz walorów kulinarnych jest on również zdrowy, ponieważ dostarcza organizmowi wiele witamin i minerałów. Tak więc, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Najbardziej popularny jest na nowym kontynencie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A wywodzi się jeszcze […]

Czytaj...