Nowe trany GAL – już na rynku

Najbardziej rozpowszechnione rodzaje tranu to: wielorybi, z wątroby rekina i z wątroby dorsza.
 
Pierwszą zaletą tranu jest duża zawartość witaminy D i A. Witamina D odpowiada za prawidłowy rozwój chrząstek, kości oraz zębów i zapobiega pojawieniu sie krzywicy u dzieci, zaś u dorosłych osteoporozie. Z kolei witamina A ma ogromny wpływ na zdrowie oczu oraz skóry. Chroni przed tzw. kurzą ślepotą, stanami zapalnymi spojówek i rogówki oka, a także nadmiernym rogowaceniem i suchością skóry oraz przesuszeniem błon śluzowych.
 
Tran zawiera także NNKT Omega 3 (EPA i DHA) – czyli związki, których organizm nie wytwarza sam i musi je przyjmować wraz z dietą. Nie bez przyczyny nazywa się je Niezbędnymi Nienasyconymi Kwasami Tłuszczowymi. Ich niedobór powoduje skutki groźne dla zdrowia, między innymi reakcje zapalne w organizmie, zahamowanie wzrostu niemowląt i dzieci, powstawanie zmian skórnych, przesuszenie skóry, opóźnione gojenie się ran, zwiększoną wrażliwość na infekcje, nadmierną kruchość naczyń włosowatych, zaburzenia gospodarki cholesterolowej, zaburzenia czynności wielu tkanek i narządów. NNKT korzystnie wpływają na proces widzenia, wzrost kości i zębów oraz układ krążenia. Odpowiadają za prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego. Wspomagają procesy uczenia się, zapamiętywania i koncentracji, powinny więc być niezbędnym elementem diety dzieci i młodzieży.
 
Sposobem na skuteczne wzmocnienie organizmu jest sięgnięcie po nowe propozycje firmy GAL. W zależności od indywidualnych preferencji, Konsumenci mają do wyboru TRAN NORWESKI W PŁYNIE GAL w trzech wersjach.
 

Dla Konsumentów lubiących wonne zioła, przygotowano wersję TRANU NORWESKIEGO W PŁYNIE GAL O AROMACIE MIĘTOWYM.

 

Zwolennicy cytrusów mogą sięgnąć po TRAN NORWESKI W PŁYNIE GAL O AROMACIE POMARAŃCZOWYM.

 

Z kolei osoby preferujące tradycyjne wydanie tranu, mają do dyspozycji TRAN NORWESKI W PŁYNIE firmy GAL W WERSJI NATURALNEJ, BEZ DODATKU AROMATÓW.
 

 
 
Nowe TRANY NORWESKIE W PŁYNIE firmy GAL to doskonała propozycja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (szczególnie w fazie ich intensywnego wzrostu). Stanowią alternatywę dla osób mających problem z połykaniem kapsułek. Trany są niezwykle wydajne. Już 2,5 ml (1/2 łyżeczki do herbaty) zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu dorosłego w zawarte w produkcie związki i witaminy. Butelki o pojemności 250 ml zapewniają aż studniową kurację. Konsument ma jednocześnie do dyspozycji preparat wydajny i najwyższej jakości.
 
Nowe TRANY NORWESKIE W PŁYNIE GAL to suplementy diety, dostępne w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich na terenie całego kraju. Cena (250 ml.) – ok. 26,50 zł.
 

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...