23-24 II Moc kobiet – odnalezienie wewnętrznej bogini

 

My kobiety czarodziejki i boginie możemy budować i kreować lepszą rzeczywistość dla nas samych i dla naszych najbliższych, musimy tylko odnaleźć naszą zagubioną moc, poczucie własnej wartości, przypomnieć sobie jakie jesteśmy piękne, utalentowane i niezwykłe, odnaleźć melodię naszej duszy, posłuchać szeptu naszego prawdziwego Ja, podpowiadającego,
jaka iść drogą.

 

 

"Żyjemy w świecie mężczyzn i uznałyśmy ten świat za swój własny. Wiele z nas potrzeby partnerów uznała za swoje. Nie zastanawiamy się, czego tak naprawdę potrzebujemy, by być szczęśliwe. Zanim nastąpił czas patriarchatu Kobieta miała równe z mężczyzną prawa.
Z jej zdaniem liczyli się wszyscy, także mężczyźni.Kobiety potrzebowały siebie, by bezpiecznie wychować potomstwo. Dziewczynki i młode kobiety uczyły się od starszych kobiet jak
przyrządzać zioła, by leczyć rodzinę, jak wychowywać dzieci, jak przyjmować narodziny. Dbały o rytuały. W dzisiejszych czasach pełnych agresji, walki my kobiety potrzebujemy odzyskać swoją moc. Potrzebujemy siebie nawzajem, by przywrócić szacunek do siebie samej, do Matki Ziemi. Potrzebujemy siebie ,, by odkryć i poddać się swojej kobiecej naturze,  wzajemnie się wspierać, uczyć od siebie mądrości,  słuchać naszej intuicji, głosu naszego serca, by zmieniając i rozwijając siebie, inspirować zmiany we własnej Rodzinie, by  zaszczepiać miłość i pragnienie pokoju w sercach naszych dzieci."

 

Koszt 250pln

Zapisy do 19 lutego mailem,
( po 19-tym prosze o zgloszenia na maila do Arlety Kalaznej na adres:
austrelia@o2.pl,tel. 695408255 lub bezpośrednio do Alicji:
alicja@atomnet.pl, tel. 606133121, można też kontaktować się z biurem w
Warszawie, www.foley.com.pl)
( mnie nie będzie  w tym czasie w Polsce i możliwosc odczytania maila będę miała tylko do 19-ego lutego )

 

W trakcie warsztatów będzie grupowa sesja oddechowa!  

Osobom które chciałyby w najbliższy weekend wziąść udział w sesji oddechowej podaje kontakt do Basi Gorskiej, która tym razem zajęła się organizacją sesjii ( sesje prowadzi Ewa Jurkowlaniec): 501491858, bgprogress@vp.pl 

  

Serdecznie zapraszam!!!
Korzystając z dzisiejszej uroczystości życzę wszystkim dużo miłości!!!

Pozdrawiam

Aleksandra Stanek

Instytut Ewy Foley – filia w Poznaniu

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...