Chcesz być szczupła w wybranych miejscach ciała?

 
Większość kobiet ma genetycznie uwarunkowane skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej tłuszcz jest zlokalizowany na brzuchu, biodrach pośladkach i udach.
 
Są obszary, na których tkanka tłuszczowa utrzymuje się w naturalny sposób – pomimo diety i aktywności fizycznej. Na przykład, przy typowo kobiecych kształtach często zdarza się, że górna część ciała znacznie zeszczuplała (biust, twarz, ramiona,), niestety często towarzyszy temu utrata jędrności skóry w tych miejscach. Dolna część ciała, czyli miejsca, w których tkanka tłuszczowa powinna być zredukowana (pośladki, uda), pozostają bez większych zmian. Można zauważyć pewną dysharmonię w budowie sylwetki, do czego przyczynia się również siedzący tryb życia, gdzie dolne grupy mięśni znajdują się w bezruchu i ulegają zniekształceniom pod ciężarem ciała.
 
Okazuje się więc, że aby odzyskać i utrzymać ładną figurę, potrzeba czegoś więcej niż tylko diety i aktywności fizycznej – konieczne jest mechaniczna gimnastyka tkanki. Sprawdzonym i skutecznym sposobem takiego oddziaływania jest endermologia® – całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki. Dwie niezależnie napędzane rolki w połączeniu z podciśnieniem rozmasowują tkankę skórną. W ten sposób nieaktywne komórki tłuszczowe poddane intensywnemu mechanicznemu oddziaływaniu zaczynają łatwiej uwalniać tłuszcz, stymulować fibroblasty uaktywniając produkcję kolagenu i elastyny, co z kolei wzmacnia, napita i tonizuje skórę.
 
Tak w skrócie wygląda od wewnątrz proces modelowania sylwetki i likwidacja cellulitu. Już po kilku zabiegach skóra staje się elastyczniejsza i jędrniejsza, poprawia się metabolizm, dzięki czemu organizm zyskuje więcej witalności. Dzięki endermologii® można być szczuplejszą w dokładnie wybranych miejscach, opornych na działanie diety i gimnastyki, przy zachowaniu jędrności skóry i pięknej sylwetki.
 
ZABIEG ENDERMOLOGII® JEST BEZBOLESNY I PRZYJEMNY. Przed jego rozpoczęciem terapeuta pyta o zdrowie i tryb życia klientki, przeprowadza badanie palpacyjne skóry i określa cel zabiegu, wykorzystuje też fotografie obszarów ciała, aby porównać efekty po kolejnych zabiegach.
 
Klient w trakcie zabiegu ma na sobie specjalny kostium, który zabezpiecza ciało i pomaga w przesuwaniu się rolek. Średnio jeden zabieg trwa około. Zazwyczaj przeprowadza się co najmniej dziesięć  sesji, choć zależy to od stopnia zaawansowania problemu.
 
 
CZAS TRWANIA:  35 minut
CENA:  pojedynczy zabieg  ok. 150 zł, seria 10 zabiegów ok. 1000 zł
CZĘSTOTLIWOŚĆ: seria 10 zabiegów, po dwa w tygodniu
GDZIE:  Szukaj najbliższego gabinetu na http://www.endermologia-gabinety.pl/,
OPRÓCZ WYSZCZUPLANIA ENDERMOLOGIA® jest najskuteczniejszą metodą zwalczania cellulitu we wszystkich stopniach zaawansowania. Ma również zastosowanie terapeutyczne, np. przy leczeniu blizn, zastojów żylnych, bólów mięśni i innych.
 
Chętnie korzystają z niej sportowcy do rozgrzania i regeneracji tkanek po wysiłku. Endermologia® może być wykonywana tylko z pomocą oryginalnych aparatów francuskiej firmy LPG®.

Nie zwlekaj, już dziś znajdź swój gabinet i umów się na zabieg ENDERMOLOGII®
 
http://www.endermologia-gabinety.pl/
 

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...