Traktat o szczęściu

http://www.znak.com.pl/files/covers/card/dOrmesson_Traktatoszczesciu_500pcx_popr.jpgJean d’Ormesson

Traktat o szczęściu

tłum. Agata Sylwestrzak-Wszelaki
Premiera: 20 października 2011
 
Ponad 300 tysięcy sprzedanych egzemplarzy we Francji w ciągu kilku miesięcy!
 
Jest wiele dróg do szczęścia
 
Rozejrzyj się i znajdź swoją drogę

 
Wybierz się w podróż szlakiem wytyczonym przez indyjskie Wedy i Biblię, pisma Platona i Nietzschego, dzieła świętego Augustyna i Einsteina. Poznaj tajemnice największych umysłów, które dążyły do tego samego celu: chciały zrozumieć życie i osiągnąć szczęście. Popatrz na świat oczami samego Boga.

 
Być może w tej książce znajdziesz gotową receptę na szczęście i odmienisz swoje życie. Na pewno zmienisz myślenie o sobie i o świecie, a to pierwszy krok, aby odnaleźć właściwą drogę. 

 
Twoją własną drogę do szczęścia.

  
Zachwycająco lekkim i wdzięcznym krokiem Autor prowadzi nas przez tysiącletnie labirynty filozofii i nauki, poszukujących sensu świata i życia.
Dostajesz do ręki mądrą i błyskotliwą nić Ariadny… czeka cię wiele niespodzianek i radości!
Małgorzata Braunek
 
Ta książka jest jak koniak, można sączyć powoli, smakować odcienie, rozkoszować się. Może też uderzyć do głowy i zmienić życie w ciągu chwili. Wszystko jest w naszych rękach.
Anna Mucha
  

podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
(fem)życie i historie polecane

ZAJC – Rodzinna historia

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC. 

Czytaj...