Co każda kobieta powinna wiedzieć o zaletach sexu

 
Regularny seks:

   1. Uzdrawia i uszczęśliwia. Aktywni żyją dłużej.
   2. Normuje poziom hormonów, wpływając na stałe (28, 30 dniowe) cykle menstruacyjne.
   3. Zwiększa poziom estrogenu we krwi, powodując obniżenie ilości cholesterolu, zapobiegając depresjom i utrzymując skórę w zdrowiu.
   4. Spala kalorie, jest jak minitrening. Badania lekarskie wykazały,że kobieta o wadze 54 kg spala w ciagu 1 miłosnej minuty 4,2 kalorie.
   5. Wzmacnia mięśnie miednicy, a tym samym postawę, plecy i mięśnie brzucha.
   6. Przynosi ulgę przy bólach menstruacyjnych. Orgazm pobudza krążenie, zmniejsza skurcze i opuchliznę nóg.
   7. Usprawnia system immunologiczny. Orgazm podnosi aktywność komórek odpornościowych, jak wykazały badania lekarskie, aż o 20%.
   8. Obniża stres, uspakaja, powoduje, że jesteśmy pogodniejsze.
   9. Uśmierza ból. Orgazm działa jak naturalny środek przeciwbólowy. W niektórych schorzeniach radzono samotnym kobietom masturbację w celu doprowadzenia do orgazmu, zmniejszającego uczucie bólu występujacego w danym przypadku chorobowym.
  10. Leczy lub nawet powoduje ustąpienie bólu głowy, jak np. migreny, w przypadku osób odczuwających satysfakcję seksualną.

Źródło: Lady Fitness
 
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...