Czego pragną kobiety?

Potrzebne nam będą:
 
1 księżycowy wieczór
1 ukochana kobieta
1 posprzątany pokój
 
(wiemy doskonale, że Bóg stworzył Cię do wyższych celów i co najmniej podboju świata, miasta lub okolicy, tym bardziej jednak w kontekście przyszłych dokonań na miarę Napoleona, zrobi na nas wrażenie fakt wygranej batalii z wrodzonym bałaganiarstwem)
 
1 płyta z romantyczną, nastrojową muzyką
(dla pewności haevy metal to nie jest romantyczna muzyka)
 
1 wygodna kanapa
(wygodna nie znaczy zapadająca się ze starości z wysiedzonymi grajdołkami w które się wpada)
 
2 lampki dobrego, francuskiego wina
(piwo ma zdecydowanie gorszy PR jeżeli chodzi o budowanie romantycznego nastroju)
 
2 desery czekoladowe lub jakieś bardzo dobre, czekoladowe ciastka ze swojskiej cukierni
5 mandarynek
½ arbuza
1 ananas
3 pomarańcze
3 truskawki
5 pachnących imbirem lub wanilią świec
(lub po prostu świec jeżeli wanilia z imbirem Cię przerasta – generalnie są do kupienia w każdym większym centrum handlowym, które omijasz szerokim łukiem)
3 świeże, czerwone róże w wazonie
bardzo, bardzo dużo wolnego czasu…
(czyli wyłączamy komputerek, telewizję i komórkę)
 
Sposób przyrządzenia:

 
Gdy już samodzielnie posprzątasz pokój, weź bardzo długą kąpiel swej osoby, załóż najbardziej wyprasowaną koszulę jaką masz w szafie i czyste, koniecznie niedziurawe, skarpetki.
To ważne – taka mała dziurka w skarpetce naprawdę potrafi popsuć nam cały nastrój i zamiast myśleć o Tobie będziemy myślały o niej, a chyba nie chcesz takiej konkurencji. Następnie skrop się ładną, najlepiej markową perfumą.
Na prawdę potrafimy docenić dobre i miłe zmysłom zapachy spod pachy, które utrzymują się dłużej niż ustawa przewiduje.
 
Obierz ze skórki pomarańcze i mandarynki. Ananasa dokładnie obierz z twardej skóry i pokrój w plastry grubości centymetra. Wydłub miąższ z arbuza. Pokrój w drobne kosteczki. Następnie wszystkie owoce i desery/ ciastka poukładaj w ładne miseczki ( ładne oznacza umyte i niewyszczerbione) i ustaw na stole. Zgaś światło i w 4 punktach pokoju oraz na stole zapal świece. Włóż róże do wazonu. Włącz muzykę.
 
Następnie zaproś do pokoju ukochaną kobietę. Kobietę należy ze spokojem unieść do góry, następnie przenieść do pokoju i powolutku posadzić na kanapie. Gdy wszystko jest już gotowe, podaj jej kieliszek wina, przytul się do niej i słuchaj. Czasem tylko o to nam chodzi …

— 
Faustyna Konina – Netkobiety – Eksperckie Forum dla Kobiet

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...