Facet i jego konsekwencje (part I)

 
Zacznijmy od rzeczy bardzo ważnej. Od odpowiedzialności, czyli inaczej karty gwarancyjnej. 
 
Kiedy bierze się mężczyznę pod swój dach (ew swoich rodziców), należy liczyć się z tym, że zostanie on z nami dłużej niż kilka godzin. Wykluczamy bowiem możliwość krótkotrwałych wizyt w twoim domu. Mówimy o prawdziwym, wspólnym mieszkaniu. Tak więc droga koleżanko, przygotuj się, że twój model zostanie z tobą na co najmniej kilka lat (krótsze terminy powodują utratę gwarancji). Przy odrobinie szczęścia nawet kilkanaście. Kilkadziesiąt lat udanego pożycia jest raczej wykluczane przez producenta. Choć się zdarza. 
 
Nasz pupilek powinien nam odpowiadać pod wieloma względami, aby nie było sytuacji, w której się rozmyślamy zbyt szybko. Radzę zastanowić się po co zaopatrujemy się w model mężczyzny, ponieważ po podjęciu tej decyzji pozostaje nam tylko pokochać go takim jakim jest, włącznie z jego wadami. W zamian możemy oczekiwać, że on odwdzięczy się nam w sobie tylko znany sposób. A panowie to już potrafią 😉 
 
Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie rade, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym u życiu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: – poprawienie sytuacji materialnej, – rozrywka – w ciężkich pracach domowych, itd.
 
 
Monika Czaplicka
 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...