Fotografie ślubne

 

Jeśli nawet nie mamy tak fantazyjnych marzeń, to chcemy przynajmniej zatrzymać jakąś chwilę na dłużej, a może nawet na wieczność?  

 

Powtarzamy wtedy za Faustem: „Trwaj chwilo, jesteś piękna”. I mimo że pierwsza myśl – o wehikule czasu – jest trudna do wdrożenia ją w życie, to druga jest całkiem łatwa w zrealizowaniu. 

 

Okazuje się, że wystarczy aparat fotograficzny, by zatrzymać na zawsze najpiękniejsze chwile w życiu. Mam tu na myśli przede wszystkim ślub, uśmiech nowonarodzonego dziecka, wymarzone wakacje czy po prostu świąteczne spotkanie w rodzinnym gronie. Z wymienionych powyżej okazji do upamiętnienia ważnej chwili, największą karierę robi obecnie fotografia ślubna.

 

Zdjęcia ślubne okazują się jedną z najwspanialszych pamiątek z ceremonii ślubnej i zabawy weselnej, nie wspominając o profesjonalnej sesji zdjęciowej. Fotograf ślubny odpowiednio przygotuje tło, scenerię, dobierze dodatki. Zdjęcia z tego typu sesji są niemal nienaganne. 

 

Warto mieć kilka takich najbardziej reprezentacyjnych zdjęć do zademonstrowania znajomym, jak pięknie się razem wyglądało i jakim się było (i jest!) szczęśliwym; mogą też okazać się świetnym upominkiem dla rodziny i bliskich przyjaciół, jak i dla nas samych. 

 

Mariusz Sarnowski 

 

 

podobne wpisy

ślub i uroczystości

Wizytówki na stół – niezastąpione na każdym weselu!

Wizytówki na stół, zwane również winietkami, stanowią nieodłączny element dekoracyjny weselnego stołu. Warto mieć na uwadze, że pełnią one nie tylko rolę ozdobną, ale są przede wszystkim niezwykle praktyczne, bowiem informują każdego gościa weselnego o tym, jakie dokładnie miejsce ma zająć. Jakie wizytówki na stół wybrać na swoje wesele?

Czytaj...
(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...