IV Koncert Dziecinnie Prosty w Poznaniu

Tym razem gościć nas będzie Dom Kultury „Słońce” pod przyjaznym okiem pani kierownik Grażyny Bajon na os. Przyjaźni 120 w Poznaniu. W słonecznym domu kultury powitają nas muzycy z Orkiestry Kameralnej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz ze swym dyrygentem Aleksandrem Grefem.

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny nadchodzi wiele zmian i nowa energia do działania, co wyraźnie widzimy w korespondencji z rodzicami naszych maluszków. Również w nas pierwsze ciepłe promienie słońca budzą nowy duch, namawiamy zatem Państwa do wspólnego wykorzystania tej magicznej chwili.
Zapraszamy na kolejny Koncert Dziecinnie Prosty wszystkie maluszki z rodzinami, a rodziców dodatkowo zapraszamy do współpracy! Jesteśmy przekonani, że każdy może przyczynić się do uświetnienia naszego rodzinnego – kreatywkowego święta.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Koncert Dziecinnie Prosty wyobraź sobie ładną salę z wykładzinami i poduszeczkami zamiast krzeseł, roześmiane maluchy baraszkujące wśród bliskich im dorosłych. Usłysz w wyobraźni krótkie, wyraziste utwory prezentowane przez różnych muzyków przeplatane radosnymi zabawami pozytywnie wpływającymi na rozwój dzieci. Poczuj atmosferę zabawy i rodzinnie przeżytego kulturalnego wydarzenia. Do tego każdy z koncertów niesie ze sobą jakąś dodatkową atrakcję.
 
Udało się? A teraz przyjdź do Domu Kultury „Słońce” i sprawdź ile radości dostarczy Twojemu dziecku i Tobie IV Koncert Dziecinnie Prosty. Zapraszamy!!!

Wstęp (jak zwykle) wolny!

Iwona Grenda, Beata Kołodziejczyk
Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń www.kreatywka.pl
Zapraszamy niemowlęta i małe dzieci wraz z rodzicami na ogólnorozwojowe zajęcia z muzyką oparte o "efekt Mozarta" i wspierające naturalny rozwój maluszków. Organizujemy Koncerty Dziecinnie Proste i warsztaty dla mam.
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...