Jak flirtować?

Violet Blue
Jak flirtować?

 
Jak twierdzi autorka: umiejętność flirtowania to cecha nabyta, a nie wrodzona i każdy może ją posiąść. Autorka podpowiada nie tylko, jak prowadzić grę słowną, ale doradza także, jak się ubierać, poruszać, jak modulować głos, a nawet, jak spożytkować wszystkie te wiadomości w Internecie. Wskazuje na korzyści płynące z opanowania niezwykle pożytecznej umiejętności flirtowania. Nie chodzi tylko o seks i poszukiwania partnera życiowego – flirt to przede wszystkim zabawa.
 
VIOLET BLUE jest amerykańską pisarką, blogerką i redaktorką. W roku 2007 magazyn „Forbes” umieścił ją na liście Web Celeb 25, a London Times określił ją mianem „jednego z 40 blogerów, których warto czytać”. Autorka wielu nagradzanych bestsellerowych książek, głównie poradników. Jest też ekspertką w dziedzinie seksu i związków – w tej roli występuje m.in. w słynnym The Oprah Winfrey Show i The Tyra Banks Show. Pisuje dla magazynów „Mac Life”, „O: The Oprah Magazine”, współpracuje ze sponsorowaną przez ONZ międzynarodową organizacją RH Reality Check. Była felietonistką San Francisco Chronicle, gdzie publikowała raz w tygodniu felietony o seksie w dziale „Open Source Sex”. 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...